Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatásosan lefogyn...

Hogyan lehet hatásosan lefogyni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Kb.5-10 kg -ot szeretnék fogyni... Nem tudnátok valami hatásos módot ra a tornázás és a diéta mellé ??

2012. ápr. 21. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld azt, hogy nem eszel édességeket, meg nasikat, de pl a kenyeret, krumplit nem zárod ki az étrendedből, nekem sok-sok próbálkozás után ez nagyon jól bevált. Igyál rengeteget, még ha a hasad meg is dagad tőle, este 7 után ne egyél semmit, és ebéd után már ne nagyon egyél szénhidrátot. Ajánlom még a napi 5 étkezést(reggli, tízórai, ebéd, uszi, vacsi),illetve a zöld teát csak egy teáskanál mézzel, a teljes kiőrlésű kenyeret. A sportolásnál arra figyelj, hogy ne legyen megerőltető, inkább sokáig csináld, legyen egyfajta kikapcsolódás, hallgass közben zenét.Ha megennél valamit, nézd meg hány kcal és számold ki az kb hány db almábóljönne ki (egy db kb 40 kcal) és ezután lehyet inkább az almátválasztod. A többi gyümölcs is nagyon jó döntés, a hiedelmek ellenére a banán is, egyáltalán nem tartalmaz sok kcalt. 2 banán kitesz egy db mars csokit. jobb a banán nem? A munkahelyedre, vagy suliba gyalog járj, márezzel is sokat teszel, a vacsorát ha nem vagy éhes nyugodtan elhagyhatod, kényszerböl sose egyél, csak mert akkorra tervezted az evést, ha nem vagy éhes. Minden vasárnap egyél valami sütit szerintem, vagy pár kocka csokit, ez motiválni fog a hét többi napjában.Leírnád az adataidat(kor, nem, magasság, súly) Remélem tudtam segíteni, nagyon sok sikert a fogyáshoz(szerintem a 10 kiló aza azért sok lenne ennyi idő alatt, legyen a cél 5, és így talán majd kellemes meglepetés ér a végén, ha pl 7-8 kg-val kevesebbet mutat a mérleg, de hetente MAX 1szer mérd magad, és akkor se érdekeljen az eredmény, és ez a mérés reggel történjen!még egyszer sok sikert!(:
2012. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D sokat segítettél
2012. ápr. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!