Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 10-15 kg...

Hogyan fogyhatnék le 10-15 kg szeptemberig? ) f. o. n. t. o. s lenne! : )

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, azt előre leszögezem :)

Jelenleg 166 cm és 65(+-1 kg) vagyok. Szeretnék vékony formás, feszes lenni. De sajnos az étrendemen nem tudok változtatni mert nagyon szegények vagyunk.. az van amit anya tud főzni. Régebben 50 kg körül mozogtam de a gyógyszereim miatt meghíztam és eltunyultam, és az még rá is tesz hogy nagyok a melleim és ez mégjobban kövérít.

Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a dolgot de mindenképpen le akarok fogyni.

17L


2012. ápr. 30. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: a nagy mellek nem kövérítenek. Sőt, ha van egy kis hasad, fel sem tűnik a nagy melleid mellett.

Valóban leadhatnál legalább 5 kilót. Próbálj meg kevesebbet enni kicsit, mint amennyit most eszel. Ezzel persze nem azt mondom, hogy koplalj, csak csökkentsd kicsit az adagokat. Ha nem tudsz magadnak venni kaját, akkor muszáj lesz abból választani, ami otthon van. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sovány húsokat(csirkét, halat főleg). Amennyire lehet próbáld kerülni: fehér kenyeret, zsíros/olajos dolgokat, burgonyát, édességeket, cukros üdítőket. Inni vizet igyál legtöbbet, és minnél többet! Emellett esetleg tejet, teát.

Mozogni, szerintem heti 3-4x egy óra elég lesz kezdésnek. Jó lehet például a futás, biciklizés, úszás, vagy a neten is van fent sok tornavideó, biztosan van olyan sport amit szeretsz.

2012. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom ajánlani, hogy egyél kevesebbet, mint eddig és kerüld a cukros ételeket, és a fehérlisztes pékárukat + igyál napi 3 liter vizet. Ez egy kcisit az étvágyadat is csökkenti.

És a legfontosabb hogy járj el futni vagy biciklizni. Ehhez nem kell pénz:)

2012. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos én is csak azt tudom mondani,mint az előttem szólók.

Egyél kevesebbet,amennyit eddig szoktál enni,most annak csak a felét edd meg!

Illetve igyál meg napi minimum két liter vizet,és egyél csirkemellet,halat,és rengeteg zöldséget,gyümölcsöt.

Válassz ki egy,vagy két olyan napot,amikor nem eszel egyel talán húst!

Vacsorát este hat óra előtt egyél,hat után ne,és húst ne egyél.

És természetesen járj el futni,biciklizni,illetve csinálj különböző gyakorlatokat! Interneten rengeteget találsz.

Ha van bármi kérdésed,írd meg nyugodtan,megpróbálok a lehető legjobb tudásom szerint válaszolni!

2012. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!