Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok 5...

Mennyi idő alatt fogyhatok 5 kg ot?

Figyelt kérdés

Kevés súlyfeleslegem van így tudom hogy lassabban indul be a fogyás. 176cm 57kg 18/L

heti 4x 4km futás

reggeli: 1dl zabkorpás tej

3dl zöldtea

tizorai 1 ananász 1 gréfrut vagy 200g eper

ebéd: 150dkg csirkemell salátával 1.5dl zöld tea

uzsi: 15gram kesudio ( 150 kcal)

vacsi: egy répa jégsalátával paradicsommal vay 30 dkg sajt

Hány hét alatt sikerül leadnom 5kg-ot?


2012. ápr. 30. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
5 kg zsírt szeretnél leadni? Ezzel az étrenddel sajnos nem fog összejönni. Reggelire mennyi ez a zapkorpás tej? Diéta alatt a gyümölcs nem a legjobb megoldás, amíg lemegy ez a néhány kiló, inkább hanyagold kicsit. A ch-t vidd be zabpehelyből (akár zabkorpa is tökéletes), rizs + zöldségek. Az utolsó étkezést leszámítva mindegyik tartalmazzon ch-t és fehérjét is. A sajtot is hanyagold. Vacsorára inkább rakj be mondjuk 100 gramm túrót. Ezek csak instrukciók. Ahhoz, hogy jól működjön a diéta, szükséges a pontosan kiszámolt adagok + rendszeres testedzés.
2012. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen 5kg zsirt szeretnék leadni.

reggelire egy dl tejbe keverek 3kávéskanál zabkorpát.Az uyg jó? Uzsira hanygoljam a gyümölcsöket? Esetleg nem tudnál összeálítani nekem ugy nagyjábol egy étrendet amit gondolsz? és hogy kb mennyi idő alatt fogyhatok le vele 5 kg ot?

2012. ápr. 30. 20:29
 3/7 A kérdező kommentje:
elöre is köszi:)
2012. ápr. 30. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem állítok össze étrendet, az interneten találsz hasznos leírást, csak keress rá az "alapismeretek" szóra ;)

Ha megvan, onnantól kezdve én nem kellek, de persze, ha kérdésed van, szívesen válaszolok, ha megkeresel privátban.

Azzal számolj, hogy heti 0,5-1 kg adható le, a te esetedben inkább 0,5 kilóval számolj / hét. A helyes diéta "beállítása" is lehet 2-3 hét. De, hogy pontosan mennyi idő, az igazából rajtad áll: komolyan csinálod-e vagy sem, illetve egyáltalán szükséged van-e fogyásra, vagy ilyen mértékű fogyásra.

2012. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2012. ápr. 30. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy adtam le 5 kg, hogy elhagytam a kenyeret zsemlét kifliket az étkezéseimből viszont minden mást ugyan úgy fogyasztottam és reggelire csak gyümölcsöt ettem.
2012. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido alatt?
2012. máj. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!