Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan beszéljem...

Szerintetek hogyan beszéljem rá magam hogy ne zabáljak állandóan?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Eléggé kövér vagyok és egyszerűen nem tudok lefogyni. Sportolni sportolok, úszás, kocogás, hetente egyszer vagy kétszer megyek edzőterembe is csak az a baj hogy folyamatosan eszek. Egy nap 10-15 szer is eszek( persze ez alatt rágcsálni valót értek nem normál kaját) és így egyszerűen nem tudok lefogyni hiába sportolok. Nem akarok én olyan lenni hogy tiszta izom meg minden csak egy kis izom és kevés háj. Mindig megesküszöm hogy nem eszek többé ennyit de aztán ez kudarcba fullad. Az a legrosszabb hogy így a lányoknak se nagyon jövök be. Van valami ötletetek hogyan vegyem rá magam ténylegesen a nem kajálásra és a lefogyásra?

2012. máj. 8. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az az eléggé kövér?
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon! Most pontosan nem tudom mert a mérlegünk az rossz de olyan 65-70 kiló között lehetek. De nem kell itt méregetni. Elég ha lenézek a hasamra már látom hogy nagyon kövér vagyok. :S
2012. máj. 8. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Az még nem is tünik annyira rossznak. Csak ugye a magasság is számít. Kb milyen magas vagy? Gondolom akkor alacsony, hogyha ez a 65-70kg sok :)
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
közhely, de MAGADÉRT csináld. gondolj bele, mennyire jó érzés lenne, ha felszednél egy kevés izmot és eltűnne a háj? lebegjen ez a szemed előtt, mikor enni akarsz. nézz inspirációs képeket, olvass siker sztorikat. ez talán segít. :)
2012. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy beneveztem egy versenyre, ahol hetente kellett súlyt közölni. Volt tétje is és az ellenfele kis eléggé erősen tolták.


Segíthet az is, ha találsz hozzá társat, mert akkor már csak az is plusz motivációt adhat, hogy nem akarsz beégni a másik előtt.


Egyébként találd meg azt a formát, amit már nem érzel tehernek. Minden héten tudatosan csökkentsd a kaját, hogy ne érezze meg a szervezet. Ha én drasztikusan kezdek a diétába, akkor a 3. nap este mindig nagy zabálásba torkollik a dolog. Ha folyamatosan csinálom, akkor a szervezet egyszerűen átáll a kevesebb élelemre és nem is kíván annyit. Ez kb másfél hét nálam, utána megszűnik a vágy is a zabálásra.

2012. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom egyébként főként este van ez a nagy vágy. Próbáld, ki hogy este a helyett, hogy ennél menj el egy 45 percet sétálni, aztán ha hazamész lehet már nem is kívánod annyi a kaját. Nekem ez is szokott segíteni. Ha meg igen, akkor eszek valami könnyűt, amit kb a sétával előtte már le is dolgoztam.
2012. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, első körben kérd meg anyukádat, h ne vegyen otthonra nasit! (Vagy ha magadnak veszed, egyszerűbb a kontroll, nem szabad levenni a polcról). Ugyanis ha nincs mit elrágcsálni, akkor nem fogsz nassolni, nem fogsz hízni.

Ha pedig rájönne a rágcsálhatnék, egyél inkább almát, egy kevés cornflakest (natúr, nem cukrozott, a legolcsóbb teszkós fajtát), kölesgolyót, vagy vmi hasonlót.

2012. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mutass 1 képet a hasadról lehet csak te látod akkora nagynak
2012. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!