Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158cm vagyok és 51 kg, hogy...

158cm vagyok és 51 kg, hogy fogyhatnék még 1 keveset ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom-tudom az index szerint normális a súlyom, viszont a testalkatom elég "mamás" ez genetikailag ilyen?szóval nem lehet karcsú lábam, mert kicsit vagyok és ilyen a csontom? v lehet ezt is még szépen formálni?

mit ajánlotok ha kb 3kg-t szeretnék fogyni, viszonylag gyorsan kb3hét alatt menne? plusz formálni a testem...


2009. jún. 25. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

am, ezt kezdtem el:

napi kettő van öt perced? réka torna(mind3rész)plusz fél óra hullahopp

nem eszek hat után, 3Xétkezek(keveset)reggeli(12kor, mert akkor kelek:S) az normál kaja: ma tészta volt(kevéske) aztán, fél4kor:paradicsom, paprika, új hagyma és fél zsömle, aztán 6kor még vmi könnyűt..ezzel így menne?

2009. jún. 25. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Tornázz Rubint Rékára. És figyelj a táplálkozásodra.

Délelőtt fogyassz csak szénhidrátot,de ekkor sem csokit,chipset,Jó minőségű szénhidrátot egyél,(zab,rizs..) Délben fehérjét egyél,zöldséggel,mehet ilyenkor is egy kevés rizs. Délután ha megéhezel 1-2dl joghurt,vagy valami saláta féle. Vacsorára,mondjuk 1szelet kétszersült,sonkával,paprikával,paradicsommal.. Akár tojást is ehetsz,vagy húst salátával,amit szeretsz,csak lehetőleg ne szénhidrát legyen.

www.kcal.hu itt megbírod nézni,hogy miben mennyi a szénhidrát,fehérje,illetve zsír.

Sok sikert!

2009. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

jesszus tényleg ennyire kell figyelni h mit eszem, akkor is ha csak 3kg minuszt akarok..ez durva..de azért köszönöm..!

2009. jún. 25. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én futést ajánlom. De tényleg.. mindegyik barinőmnek bevált. Fuss naponta 20 percet... először fogysz is, majd ha eléred a kívánt testsúlyt, akkor elég heti 3x futni. De lassan fuss. ne gyorsan.
2009. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuss heti 3x-4x fél órát minimum folyamatosan lassú tempóban.
2009. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!