Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy fogyhatnék egy keveset...

Igy fogyhatnék egy keveset legalább? :-S

Figyelt kérdés

Segitsetek légyszives...köszönöm:)

Tehát 16 éves vagyok 55 kg,165 cm...Tudom, tudom ez jó arány de szeretnék picit kisebb hasat.Minden este tornázok DVD-re,de semmi változás.Ezért gondoltam h változtatok az étrendemen,vagyis inkább csökkentem...Tartom magam a napi 5-6 étkezésre de azt szeretném tudni ha pl igy eszek akor lehet látszatja?

Tehát a tegnap ezt ettem...

Reggeli(7:30):simma margarinos kenyér(fehér) sajttal

10órai:ugyanaz mint a reggeli

Ebéd(14:30):zöldség leves kenyér nélkül

Uzsi:mandarin(kb3-4)

Vacsora(19:00):borsó fözelék+mandarin

+ este a torna persze,és napi kb 2 l vizet fogyasztok...Bocsi ha hosszúra sikeredett meg a hibákért is...de ha tudtok segitsetek...köszi:)


2010. jan. 13. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 éves vagyok,és 170 cm és 52 kg persze én is szeretnék fogyni már életem elejétől fogyókúrázom ...megyeget...csak lassan:S


Na szóval:

A reggeleiden én azt változtatnám,hogy barna kenyérrel enném.

A tízóraira ehetnél mondjuk ,inkább akkor mandarint egy pár darabot,de ha nem megy akkor a reggelid adagját egy félre csökkenteném.

Az ebéd: a leves jó,de kéne 2. fogásnak is lennie,az mind1 hogy mi(csak ne pacalpörkölt,vagy zsíros szallona legyen)

Az uzsonna:jó,de ehetnél mellé mondjuk joghurtot ,vagy kefírt.

A vacsora : az is jó ,de ennél többet ne is egyél/máskor ehetsz mondjuk másféle főzeléket vagy párolt zöldséget,vagy valami grillezett husit/.

Bocsi ha hosszú lett:)Mondjuuk én sajnos ilyen étrendet nem tudok betartani,mivel én nem avgyok nagy kajás nem szeretek enni:S napi egy barna kenyeres szendvicset eszek vagy néha 2 őt:S

Sok sikert!!!

2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a válaszodat megprobálom betartani remélem használ...:)

2010. jan. 13. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Imádom amikor vak vezet világtalant :) Még-még! írjatok! :D
2010. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna ,hogy az is problémát okoz ha valakin segíteni szeretnék:S

Amúgy a kérdésre válaszolni szoktak,és nem különféle megjegyzéseket tenni.Te is leírhattad volna amit gondolsz a kérdező kérdéséről,ahelyett,hogy engem fikázol.

2010. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50-szer leírtam már, ha valaki veszi a fáradtságot, hogy megnézze tette-e már fel valaki a kérdést amit ő akar, akkor megtalálja miket írtam... Naponta 40 ilyen van, hogy 5-öt akarok fogyni, 10-et fogynék, mit csináljak, így jó? Úgy jó? Mind ugyanaz...
2010. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez az oldal azé van h kérdezzünk/válaszoljunk...ha nem akarod nem muszálj....Istenem...:)
2010. jan. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!