Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen alakom? (kép)

Hogyan lehet ilyen alakom? (kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg inkább a vékony, de zsíros kategóriába tartozom. Magasságom, testfelépítésem megvan hozzá hogy ilyet ki tudjak hozni magamból csak nem tudom miként álljak neki.


Kg-ra nem vagyok sok, nem vagyok se dagadt, se duci, se sovány. Az alakom hál Istennek nem hízékony. Mégis ami van rajtam az zsír(+narancsbőr) és nem izom.


Ez lenne a vágyott alak:

[link]


Hogy álljak neki? Zsírégető diétával? Hetente 5ször futok. Lehet hogy elég lenne hetente 2szer 1 óra futás és heti 3 súlyzós edzés?


23/l



2012. máj. 13. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Photoshoppal.
2012. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megmondom. Pumpáltasd fel a melleidet, aztán keress egy jó fotóst. Ugyanilyen alakod lesz.


Amúgy hogyan tanácsolhatnánk bármit is, ha szinte semmit sem tudunk rólad?

2012. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezek jó módszerek csak a való életben sajnos nincs Photoshop. Látom én is hogy manipulált a kép, és tudom hogy sosem lesz ilyen mellem sem. Jó nekem ez a mostani is :D


Rólam:

168 cm, 55-56 kg. Vékony, de zsíros alkat. főleg a fenekemen és a combomon van a kg-ok nagy része. Izmokat szeretnék magamra a zsír helyett. Tudom hogy sosem lesz kis fenekem mert genetikailag széles a csípőm, és "családi vonás" a nagyobb, kerekebb popsi. ami nem is gond, csak akkor már legyen izmos, ne rengő zsír :D


Konkrétan ha ráfeszítek a fenekemre semmi izmot nem érzek.... szóval ennyire vagyok izomtalan.


Nem a fogyás a célom hanem a zsír helyébe izmokat szeretnék. Csak nem tudom milyen lépésekkel érhetném el.


Gondoltam arra hogy futok és zsírégető diétát csinálok. De abból az lett hogy eltűnt a zsír nagy része és megijedtem hogy túl sovány leszek. Előbb lehet izmokat kéne magamra szedni és aztán "zsírtalanítanom"?


Nem tudom mit kéne még leírnom magamról.

2012. máj. 13. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
ahoz hogy zsir helyere izom keruljon le kell fogyasztanod a zsirt es helyere izmot novelni... kezdj el sulyzos edzeseket vegezni es szalkasito dietat csinalj a heti 3 sulyzos 2x futos edzesterv jo mellette sok feherjet egyel hogy a szervezeted ne bontsa le a sulyzozas altal osszekapart kis izmot hajra:)
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés, igen, az formálja az izmokat. plusz diéta, hogy a zsír ne takarja el őket. viszont nyugi, nekik sincs ilyen alakjuk folyton, sőt, a testépítőkről is azt olvastam, hogy versenyek előtt már alig esznek, meg van határozva, hogy mit, szóval nem néznek ki folyamatosan úgy, mint a képen.
2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor eképp fogom csinálni!
2012. máj. 13. 19:25
 7/7 Viko Barstarzz válasza:

[link] itt van edzés terv nőknek.

én azonban a saját testsúlyos edzést szeretem jobban, amit sokan csak szétoltanak. De alakformálásra az a legjobb. Egészséges is maradsz, és ha egy nő már rendszeresen tud húzódzkodni, szépen szabályosan fekvőzni, guggolni hasprést és lábemelést csinálni, akkor kizárt, hogy egy jó diétával ne legyen bomba jó alakja. Hit kérdése az egész.

2013. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!