Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma túl sokat ettem? :/

Ma túl sokat ettem? :/

Figyelt kérdés

a suliban ettem egy almát...aztán hazaértem farkaséhesen és megettem 2 virslit mustárral és ketchuppal és 5vékony szelet uborkát és 5perce megettem egy halrudacskát..:/ tudom..nem kellett volna..:// nagyon sok kalóriát vittem ma be..?


14/l



2012. máj. 15. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Szerintem reggelire többet eszek. 19/F
2012. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg semmi :) Így biztos lefogysz :)
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...:( nem kellett volna tényleg! nem kellett volna ilyen keveset enni, aztán feltenni ezt a kérdést:( 5 vékony szelet uborka?????atyaég.
2012. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
KEVÉS!
2012. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriaban nem sok de egeszsegtelen hogy csak 1 almat ettel delelott/reggel! Ugye tudod miert voltal farkasehes? Azert mert 1 alma nem eleg. Sulihoz tanulashoz kell az energia!

Reggeli: zabkasa, sovany tejjel v. Natur joghurttal. Tehetsz bele fahejat edesitot/pici mezet, es gyumibol sokat!

Vagy: sajat keszitesu muzli gyumivel

Vagy: tk kenyer/rozsos korpas kifli/ magos zsomle tojassal/korozottek/ kefirrel es sovany felvagottal + rengeteg zoldseg!


Ha nem vagy ehes otthon nem baj akkir otthon edd az almat, de suliba vigyel szendvicset ami tk kenyerbol/magos zsomlebolvkeszul! Igy nem farkasehesen ersz haza. Ha ehes vagy, muanyag dobozban vigyel gyumisalit meg suliba- hidd el nem ciki! Nekem evfolyamtarsnoim hoztak, akik nem is dietaznak meg osztalytarsaim joghurtot es kefirt is hoztak. Kefirt sracok poenbol, de joghurtot az osztalytarsnom mert nagyon szereti!


A virsli jo mert feherje, de jobb lettvolna a csirkemell mert a virslibe sok szemetet beledaralnak.. De kcalban nemsok! Az ubi nagyon jo! A hal is jo ha parolt de a halrud megszivja magat olajjal... Legkozelebbbparolt halat egyel

2012. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De persze egy halrud nemsok kb 70 kcal
2012. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez komoly kérdés volt??


ha igen,akkor ez túl KEVÉS volt!!

ne így fogyózz,hogy éhezteted magad,mert ennek semmi értelme nem lesz!

2012. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Huha, kb ettél 300kcalt! Ezt gyorsan fejezd be, ha nem akarod tönkretenni magad ilyen fiatalon! Egyél normálisan min. 1200kcalt és ha fogyni szeretnél, akkor inkább a sportot ajánlom és nem az éhenhalást!
2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Remélem hogy poén a kérdés.

Ez kb egy normális adag reggeli.

2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..próbáltam normálisan fogyózni..de 1hónap alatt fogytam kb 2 kilót..így erre váltottam..de sztem ink eszek majd egészségesen,és akk nem leszek éhes..^^ köszi a segítséget...:)
2012. máj. 15. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!