Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víz diéta tényleg segít?

A víz diéta tényleg segít?

Figyelt kérdés
Kb egy hét alatt mennyit lehet fogyni ha 4 5liter vizet iszok naponta es kb 1200kcal fogyasztok? Sportolok heti 3x 2 orat

2012. máj. 18. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1200 kalóriát eszel naponta, fogyni fogsz. A sok víz eltelít majd, így talán nem leszel éhes két étkezés között.
2012. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Víz diéta LOL. Rajtad inkább 8 év kényszermunkatábor segítene!
2012. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4-5 liter víz naponta, totál kimossa belőled a sókat, vitaminokat, a sóhiány miatt felborul a kálium ion egyensúly, ami majd a szívednek nem fog tetszeni, a vitaminhiányról meg a vese túlterhelésről már ne is beszéljünk.


Milyen baromság jöhet még?


Vízkőoldó diéta?

2012. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a víz diéta azt jelenti, hogy mást nem fogyasztasz, csak vizet! nincs mellette más beviteli forrás.

Amit te írsz, h 1200kaloria és 4-5 liter víz..az normális táplálkozás..én naponta megiszok 4-5liter vizet csak mert szeretem...de aki nincs hozzászokva az kétlem, hogy bírna ennyit inni naponta..es azt a 1200kaloriat foleg fehérjébol illetve rostokbol bevinni a szervezetbe.

2012. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok neked rosszat.

Ezért most leírom hogy felejtsd el az egészet.

Nem rég olvastam egy cikket egy emberről aki a sok víztől halt meg. Naponta 2-3 liter folyadékot vigyél be, ha nehéz fizikai munka miatt nem szükséges több.

Keress rá nyugodtan a vízmérgezésre.

Lehet hogy már 5 litertől is bajod lenne.

[link]

2012. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!