Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyedzők, dietikusok,...

Személyedzők, dietikusok, fogyáshoz értők!?

Figyelt kérdés
157cm 59 kg vagyok. 19eves. Heti 3x fitnessbe jarok 2orara. Ebbol 1ora kardiojellegu gyakorlatokat vegzek. Ha nem nagy keres leirna nekem valaki egy egyszeru etrendet, edzestervet, valamit amitol fogyhatok? 4 5 kg lenne a cel.

2012. máj. 18. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Többen is írtak már ilyeneket. Egy példa:

[link]

2012. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Légyszíves 19 éves Lányok és Fiúk!

Ne várjátok már, hogy ti elfingjátok magatokat, és kész p*icsa meleg málé minden előttetek lesz!


Tessék utánanézni, mikor mit lehet enni, mik az egészséges ételek, mi az a kalória és a kalóriadeficit... stb. és ha valami nem tiszta, akkor csak azt legyetek szívesek megkérdezni!


Majd írnak csomó hülyeséget, meg egymásnak ellentmondó dolgokat.. egyszerűbb ha magadnak utánaolvasol.

2012. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit több tisztelettel beszelj legyszives, jo? Nem a seggedbol rangattal ki!! Es ha nincs idom utanna olvasni, csak itt egy gyors kerdest feltettem akkori van?? Tudod vannak ertelmes emberek akik valaszolni tudnak normalisan. Te meg ha nem tudsz segiteni akkor maradj csendbe
2012. máj. 18. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább a te stílusoddal van a baj, meg a hozzád hasonlóéival!!

Ha lenne eszed, magadnak utánanéznél és nem várnád el, hogy más végezze el helyetted a melót, meg írogasson neked étrendet edzéstervet meg hasonlókat!!

2012. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy itelj meg embereket h ismered is oket! Kb ennyi idom vab h ide kerdest irjak. Nincs szabad 1 2oram h mindent a tol cettig atolvassak kiirjak jegyzeteljek. Ha tudni szeretned van egy 3 honapos kislanyom es a nap 24orajaban figyelmet igenyel ha meg eppen alszik akkor mosas fizes takaritas egyeb hazimunkak. Arra nincs idom h pihenjem egy kicsit nem h meg itt bongeszgessek. Gondoltam majd vki segit, de koszonom !!! :)
2012. máj. 19. 07:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!