Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 15 éves, és eléggé önbizalom hiányos vagyok, ezt nagyban köszönhetem annak, hogy duci vagyok. Tulajdonképpen mindig azon az alapon vagyok, hogy ne foglalkozzak, azzal, mások mit mondanak rólam, de végül csak nem tudom elengedni a fülem mellett. Így nagyon változni akarok. Többször kezdtem el fogyókúrázni, de maximum 1 hétig tartott, míg bírtam. Próbáltam odafigyelni arra, hogy mit eszem, és iszom, mozogtam itthon, tesiórán a lehető legjobb formámat nyújtottam - azt hiszem. Futással mindig annyi gondom van, hogy nem vagyok kitartó, és a vádlim iszonyatosan elkezd fájni, és alig bírom felemelni a lábam. Inkább sétálok. Ez soha sem változik. Bármennyit is futok nem lesz jobb. Megtudnátok mondani, hogy mit tegyek vagy, hogy ezen egyáltalán lehet-e változtatni?! A súlyom szándékosan nem írtam, de nem túlságosan vészes. Szeptemberben kezdem a középiskolát, és nem szeretném, ha ott is kinéznének emiatt.

Szeretném, ha segítenétek... Persze, ha tudtok. Nagyon jó így ismeretlenül írni, mert valószínű, hogy egy ismerősömtől se mernék ilyet kérdezni. >_<

Köszönöm előre is a válasz(ok)-t! :) Bocsánat a hosszú történetemért!

14~15/L



2012. máj. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi? Lehet, hogy nem is kéne fogynod egy grammot sem! :) Biztos nagyon szép vagy! :) Mindig a legszebb lányok elégedetlenek magukkal! :)
2012. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor most inkább visszavonom azt, hogy "nem túlságosan vészes", helyette: elég vészes. Az most akkor nagy baj, ha nem mondom meg? :D
2012. máj. 18. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!:) Írj privit, tudok segíteni!:))
2012. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy úgy is nagyon szép vagy, ahogy most kinézel. :) Első voltam.
2012. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, csak most már nem csak a körülöttem lévő emberek miatt szeretnék vékonyabb lenni, hanem, hogy én is jobban érezzem magam a bőrömben. :)
2012. máj. 18. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy le tudsz fogyni csak akarat kell hozza.

Ne ugy kezd a fogyokurat hogy nem eszel semmi kenyeret,cukros dolgot stb,hanem egyel beloluk minel kevesebbet es keruld a zsiros kajakat is es az uditoket es egyel kisebb adagokat.Ha kivanod az edesseget inkabb egyel gyumolcsot es sok zoldseget.

Hat nem tudom hogy mennyit setalsz , de nem hiszem hogy az eleg mozgas.Probalj szaladni pld 1 perc futas,1 perc seta vagy amedig birod vagy tornasz barmit.

Ne keseredj el ha szeptemberig nem tudsz lefogyni az idealis sulyodra , mert tobb ido kell a fogyasra.

2012. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!