Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sok lenne?

Tényleg ilyen sok lenne?

Figyelt kérdés

Reggeli(6óra): 2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér 2 sz csirkemellsonkával, 2dl(1,5%) tejjel


Tízórai(9 körül): egy kisebb szendvics cs.mellsonkával

(délbe)egy közepes méretű körte


Ebéd(3óra): kevés bableves, és kevés babfőzelék (mamánál eszek, sajnos mást nem tudok enni, mint amit főz, keveset mindig eszek belőle)


Vacsi(6óra): 120g zsírszegény túró, kb. 50kcal-nyi zsírszegény, cukrozatlan joghurttal, paprikával, sóval(körözötthez hasonlóan) egy szelet paprika, egy szelet abonett, 2 sz. csirkemellsonka


Ezt összesen 1500 kcal körül számoltam, nem gondoltam, hogy ez ennyi.. vagy rosszul számoltam?:S


2012. máj. 18. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy normális kajálás nincs ebben semmi rossz, és még egészséges is

ha tudsz a szendvicshez egyél vmilyen zöldséget is

mama bablevese és főzelékével nincs semmi baj, a bab az egészséges hüvelyes, növényi fehérjét tartalmaz

a vacsorád jó és tápláló is egyben, mondjuk nem tudok rólad semmi adatott sem, mondjuk nekem még a vacsihoz kéne egy sz tk kenyér mert én este ennyivel éhen halnék, főleg h 11 körül fekszek le, de ha te fogyózol akkor tökéletes

sztem is 1300-1500kcal lehetett

2012. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
170cm, 66kg, nyár óta híztam olyan 5-6 kilót, és rászántam magam a fogyókúrára, mert eléggé feszülnek a nyári nadrágjaim.:S
2012. máj. 19. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!