Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
171 cm és 63 kg..erős a csontom a fenekem és mellem nagy és egy kicsit combosabb is vagyok de sportolok minden nap (futás,kerékpár,squash,atlétika)mások szerint csinos vagyok de nem vagyok biztos ebben!!
2012. máj. 19. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
171 cm vagyok és 69 kg. Én nem tartom magam kövérnek, csak ducinak, amúgy próbálok lefogyni, eddig 7 kilót adtam le (76 voltam), és már sokan megdicsérnek. Szóval nem, cseppet sem vagy kövér.
2012. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan övér vagy, tessék minimum 48 kilóra lefogyni, majd ha már elfúj a szél, akkor csinos leszel, és megfelelsz az elvárásoknak.

Esküszöm nem értem, hogy miért itt kérdezgetik folyton kép nélkül az ilyesmit. Mindenki más testi adottságú, nem lehet így eldönteni!!!!!!

2012. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%
Hát lehetnél kevesebb kiló is....
2012. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát... én 156 cm vagyok, 51 kg és bár kövér nem vagyok, fogynom kell még. úgyhogy szerintem neked is kéne még egy kicsit
2012. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Egyáltalán nem vagy kövér. Ha sportolsz, formás, csinos alakod lehet a kilóktól függetlenül.


Kedves utolsó hozzászóló!

Mi a fenének akarsz fogyni 156 centisen 51 kiló alá? Én 155 cm vagyok és mások szerint marha jól nézek ki 54 kilósan és jól is érzem magam. Ja és így is 34-es méretű és S-es ruhákat hordok.

Csont és bőr leszel ha tovább fogysz és nem fogsz ruhát kapni magadra...

2012. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kövér vagy, de így látatlanban kilók alapján nem érdemes jóslatokba bocsátkozni.


Az erős csontú dolgot meg felejtsük el. Ez csak szimpla kifogás. Gondolom nem csontból akarsz fogyni.

2012. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kifogás a csont?

Szerinted mindenkinek ugyanakkora és egyforma elrendezésű a csontváza?

Hiába a csontok súlya közt csak 1-2 kg eltérés lehet (mondjuk azonos magasságnál), ha a szélesebb mindenből többet vesz fel (izom, víz, vér, zsír...), nem logikus, hogy többet vesz fel ugyanolyan tzs% mellett? Ezt sokan nem képesek felfogni...

2012. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kifogás. Nem okoz komoly számottevő eltérést. És nem kilókba kéne gondolkodni, hanem tükörben inkább.
2012. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!