Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsga? Fogyás? Szénhidrát?...

Vizsga? Fogyás? Szénhidrát? Sport? Hogyan fogyjak? Ez jó így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom megvonni a ch-t magamtól, mivel egy eléggé kemény vizsgára készülök, amin át kell mennem, pedig a csoport 80 %-át általában itt kivágják. Szóval durva meccs lesz és nem veszíthetek, nyernem kell, át kell mennem rajta.


Nos én 170 cm magas vagyok és 65 kg.


Szeretnék 10 kg-ot lefogyni, de ha ez nem megy, akkor is MINIMUM 59 kg-ig el szeretnék jutni.


Minden nap sportolok, kondiba járok. Heti háromszor edzek teljes testre a többi napon 50 perc kardiót csinálok vagy aerobozok (mikor-hogy bírom...)


Állában így eszem:


paradicsomlé, csirke-pulyka hús, zabpehely, rozskenyér (én készítem), magok (len, szezám, napraforgó, kömény), tojás, tej, túró, natúr joghurt, light jogobella, 100% whey protein, víz, zöldsaláta, paradicsom, répa, eper.



Kb. ezeket eszem.


Mostanában (sajnos) kénytelen vagyok többet enni, hogy fogjon az agyam.


1600-1700 kcal-t szoktam enni, ami pl. így áll össze (EZ VOLT MA):


hús- 600 kcal

kenyér- 300 kcal, (nem tom mennyi ch, de sok)

paradicsomlé -220 kcal 37 g ch

paradicsomlé- 220 kcal 37 g ch

eper- 200 kcal (nem tom mennyi ch)



kb így nézett ki. Szerintetek milyen?


Le tudok fogyni így?


(Ezt a sok kajálást még augusztus 1-ig minimum tartanom kell, mert addig tartanak a vizsgák)


Utána már csökkentem kicsit a ch-t sulikezdésig.



2012. máj. 16. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért is akarok fogyni, mert tiszta narancsbőr a seg...gem és a combom meg ocsmány kövér. 69 cm vastag, mint egy elefántnak.
2012. máj. 16. 16:46
 2/3 anonim válasza:
sajnos választ nem tudok a kérdésedre adni viszont wow nagyon ügyes vagy hogy így beosztod a kajád meg figyeled énis 170 cm vagyok, 59 kg és kb 1000-1500 kcalt eszem egy nap de abból 500 az tuti cukor :D szóval gratula hogy te így bírod :)
2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és persze nekem is tiszta narancsbőr a combom hátul :D undormány..
2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!