Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futással fogyás mennyire...

A futással fogyás mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

minden nap futok kb. 45percet.

16 éves vagyok. Tavaly 2 hónap alatt híztam 10 kilót,(gyógyszerek miatt(szteroidok)) amiből már elegem van!Akkor 60-62 kg voltam... (sztem a 166 centimhez pont ideális).. Most 72kg...

Szeretném kérni hogy segítsetek! ha van valamilyen diététok, kérlek írjátok le!Elegem a kövérségből :(


2008. ápr. 23. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

szuper jó a futás. ha bírod akkor csak így tovább, ha esetleg eleged van akkor csökkensd de ne hagyd abba. nem kell gyorsan elég ha kocogsz annyira hogy bírd végig. aztán a diéte az ott kezdödik, ha elhatározott vagy hogy leteszel minden csokit és édeséget.

elmész anyával vásárolni és diétás joghurtokat, és túrókrémeket veszel. ez azért kell ha nagyon édeség függö vagy ez még is jobb mint egy szelet csoki. aztán nem eszel kenyeret, eszel abonettet, zöldséget, ha nagyon szénhidrát kell krumplit eszel vagy kukoricát. ha nagyon édeség egy banán. se chips, se pizza. napi 4 étkezés minimum.

2008. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!!


Az előttem szólonak igaza van, még fejlődéseben vagy nem szabad túlzásba vinni, de a cukros lötyöket ha lecsökkented és futsz rendszeresen, már az eredményre kell hogy vezessen, célszerű egyébként a futást reggel éhgyomorra végezni majd utánna enni egy fehérjében és szénhidrátban dús kaját. PL műzlit túróval,vagy valami hígabb tejtermékkel pl.


Sok sikert!!!

2008. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A futásnál sem mindegy, hogy milyen intenzitású!A legjobb ha kiszámolod a te saját zsírégető tartományodat. Ez azt jeleni, hogy abban pulzustartományban történik a zsírégetés!220-az életkorod*0.65=ez az alsó pulzushatár!A felső érték pedig:220-életkor*0.75!E kettő érték közötti pulzusszám mellett történik a zsírégetés!Ehhez a legjobb ha pulzusmérő karórát használsz, amit sok sportboltban be lehet már szerezni.Pl.:Hervis!!!

Sok sikert és kitartást

2008. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!