Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Candida diéta alatt hogyan...

Candida diéta alatt hogyan lehet úgy táplálkozni, hogy közben ne fogyjak le?

Figyelt kérdés
Alapból vékony vagyok. De 1hónapja derült ki, hogy candidám van. Ezért muszáj diétáznom másképp nem gyógyulok meg. Na most ez eddig oké, de én nem akarok fogyni. Miket egyek amik "hizlalnak" és fogyaszthatóak is a diéta alatt? Ugyebár a teljeskiőrlésű dolgok nem nagyon hizlalnak..... cukrot se ehetek, péksüteményeket se...stb.
2012. máj. 22. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt már legalább 4 kilót leadtam. Most vagyok 48 kiló... nem akarok tovább fogyni!!
2012. máj. 22. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
egyel tobbet abbol, amit lehet enni. De szerintem erdemes lenne mas orvos velemenyet is kikerni
2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Candida diéta szénhidrát megvonást jelent. Ha egy hónap alatt 4 kilót fogytál, akkor mi lesz veled 5 hónap múlva, mikor vége lesz a diétának? Amúgy a teljes szénhidrátmegvonást csak az első két hétben kell szigorúan venni, utána már lehet (napi egyszer)picit lazítani. Nehogy mire elfogynak a gombák, te is elfogyj teljesen.(persze nem azt mondom, hogy egyél meg egy fél tortát egy ülő helyben, de egy kis szelet pizza, vagy egy kisebb meleg szendvics, netán egy müzliszelet belefér.
2012. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!