Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Víz diéta?! Többi lent

Víz diéta?! Többi lent

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy minden nagyobb étkezés előtt (reggeli, ebéd, vacsora) meginnék 1 jó pohár vizet. Így kevesebb ételt tudok megenni, mert a víz eltelít. Ettől tudnék fogyni? Ha igen mennyi idő alatt? Valaki próbálta már? Én egy angol fórumon olvastam.

2012. máj. 20. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel, fogyni fogsz.
2012. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én napi 5 litert megiszok kb és nekem hatásos, így nem eszek annyit

elvileg nem annyira jó ha evés előtt iszol mert felhígul a gyomorsavad blablabla, de hát én így jobban érzem magam, a kaja nem nehezít el annyira

úgy szoktam hogy megiszok egy bögre meleg teát, aztán csinálok valami mást úgy negyed óráig hogy eljusson az infó az agyamig hogy van valami a gyomromban, és utána kezdek el nagyon lassan enni, mindent alaposan megrágva. 5 perc után kb úgy érzem tele vagyok, mert 20 perc alatt jut az agyamba az inger :)

ez önmagában nem fogyaszt, de segít egy jó diéta mellett :)

2012. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem hatásos lehet, de attól is függ, hogy mit eszel utána. :)
2012. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze maga a fogyókúrás étrend mellett csinálnám ezt. Csak már ötször belekezdtem a fogyókúrákba és egyik se vált be igazán.

Köszönöm a válaszokat.

Ha még van valaki akinek bevált az írjon :)

2012. máj. 20. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
"én napi 5 litert megiszok kb és nekem hatásos, így nem eszek annyit " Nem csak a kevés víz, de a sok víz is egészségtelen. Főleg, ha nem sportolsz, akkor bőven elég a napi 2 max 3 liter .
2012. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az sem hangzik túl jól, hogy 5x kezdtél bele. Anyám szerint a szervezet hozzászokik és nehezebben tudsz lefogyni. Ha belekezdesz végig kell vinni!
2012. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy nem egészséges a sok víz se,de 5 liter még nem tartozik abba a kategóriába,hogy veszélyes lenne,és felhígulna tőle a vér,vagy túlságosan kimosná a szervezetből a tápanyagokat.(általában ezért nem ajánlják) Igazából 2 liter a minimum,amit meg kell inni,ez nyáron a meleg és a "párolgás" miatt 3 liter. Nem okoskodni szeretnék,félreértés ne essen,csak 4-5 liter még belefér hosszútávon is. Úgy szokták mérni amúgy,hogy 20 kilónként 1-1.5 liter a minimum,szóval a veszélyes kategória kb 7 liter fölött kezdődik az átlagembernek,dehát annyit minden nap nem hiszem,hogy sokan innának levessel meg hasonlókkal együtt se.:)
2012. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szó nincs róla, hogy 5 liter vizet meginnék. Naponta kb másfél liter vizet iszom meg és ha még az étkezések előtt iszom 1-1 pohárral akkor lenne meg maximum a 2,5L. Szóval az nem rossz sőt.

De a kérdésem az volt, hogy hatékony-e? És próbálta-e már valaki?

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2012. máj. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!