Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportokat ajánlatok...

Milyen sportokat ajánlatok nekem a fogyáshoz? Mert nem evéssel csak legyöngülök.16/F

Figyelt kérdés
Tehát 92kg voltam eddig a legtöbb, ma már 82kg vagyok. Nem nézek ki már hú de kövér srácnak, de még van rajtam fölösleg (mindenhol). A hasam nem nagy és púpos, hanem lapos és sok felesleg. Derék és comb szintén. Továbbá a vádlim is vastag. Renszeresen gyúrok napi min. 1 órát, rendszeresen úszok hetente (mell-1km) és a gyorsgyaloglást ma kezdtem (nem futhatok a gerincferdülésem miatt) és lefekvés előtt expanderezek, valamint egyébb tornagyakorlatokat. AZ ÉTKEZÉSEMRŐL: erre nagyon odafigyelek, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek. Édességet és sóst egyáltalán- szerencsémre letudtam róla szokni. MIT IS AKAROK? Nem akarok nagyon lefogyni, mert az se rossz, viszont így se maradni sajnos még hájasan! MIT JAVASOLNÁTOK, milyen további étkezési módszert, mozgást ajánlanátok, hogy leadjam a fölöslegem és izom épüljön fel a testemre?

2012. máj. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha minden nap edzel mert így az izmok nem tudnak regenerálódni . Szerintem még a biciklizés jöhet szóba ( én napi 8km szoktam letekerni ) emellett még a kajakozás is jó edzésnek .
2012. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Duna mellett lakom 20m-re, tehát a kajak talán szóba is jöhet, köszike! Amúgy nem gyúrok minden nap csak heti 3-4 alkalommal, 1x úszok reggel 6:30- 8:30-ig , minden este (mától) gyorsgyaloglok futással kombinálva. Ebből kb. hány percet naponta? Keveset eszek, viszont azt egézségeset! Mit javasoltok még?
2012. máj. 30. 22:00
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
2012. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Először is gratulálok az eddigi eredményedhez.

Szerintem a legfontosabb, és a leggyorsabb eredményt mindenképp a kardioval érhetsz el!!!

A legjobb minimum 30 perc futás lenne. szóval ha nem futhatsz akkor minimum egy óra gyors gyaloglás.

Tudod mit ajánlok, ami nem árt sem a gerincnek, sem az ízületeknek, sem semminek

2012. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ó bocsi, véletlenül elküldtem, pedig még nem fejeztem be. Szóval ez a trambulin!!! ez is aerob mozgás. napi fél óra ugrálás, nagyon jó lesz :) Szerezz be egy trambulint. Nekünk nagy van otthon, de a kis méret is megfelel a célnak. Hajrá, hajrá!
2012. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még ilyet... a bátyámék a költözködésükből rámhagytak egy kis trambulint. Milyen edzést csináljak vele?
2012. jún. 2. 23:21
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Oviedzést... Azt lehet csinálni trambulinnal, bmeg :DDD


Nekem nem fáj, ha nulla eredményt fogsz elérni, csak neked fog fájni. De persze keressétek csak a könnyű utat, ugrabugrával fittnek és egészségesnek lenni... persze. Agyadat hol hagytad?

2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves Smartguy86!

Ha valamihez nem értesz, akkor azt nem kéne erőltetni! Látszik, hogy teljesen tudatlan vagy ezen a téren.


Milyen szerencse, ez a trambulin! :)

Figyelj és tanulj! Sok sikert.


[link]


meg keresgélj a neten vannak videók

2012. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Imi válasza:
Nem biztos, hogy jó a sok gyümölcs, a gyümölcsben egyszerű szénhidrát, gyümölcs cukor van. délután ne egyél már gyümölcsöt szerintem. lehet nem ártana odafigyelni a kalóriákra is, és 2-3 óránként kis adagokat enni.
2012. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imi válasza:
Ha túl keveset eszel az sem jó, mert lelassulhat az anyagcseréd.
2012. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!