Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan! Hogyan fogyjak?

Gyorsan! Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen...2 hét múlva lesz fellépésem és combról/fenékről/lábról le kéne fogynom...legalább 3-4 kg-t..:S

2012. jún. 5. 22:29
 1/8 anonim válasza:
PILATES edzések!:-)
2012. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felezd le a napi szénhidrát bevitelt és minden étkezésben-napi 6-legyen fehérje.
2012. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
több fehérjét meg olyan kaját amiben nincs sok zsír,cukor meg kalória ás rendszeresen kell kondizni meg ha van futó gépezni
2012. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi : )
2012. júl. 10. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmi cukor,süti,chips,gyorskaják,helyettük rengeteg zöldség,gyümölcs,ezekben sok a vitamin,stb.,így gyorsabban tudsz fogyni,és rengeteg saláta,disznóhúst ne egyél,egy héten csak egyszer,este hat után ha már nem mozogsz intenzíven,akkor ne egyél,illetve legyen meg a napi 2-3 liter víz(cola,sprite,fanta,stb. persze szóba sem jöhetnek!,barna-,illetve teljes kiőrlésű kenyeret kenyeret egyél,és egy napi ötször egyél,de mindig csak keveset! Amennyit eddig megettél,annak csak a felét edd meg!

Ha ezeket betartod,akkor mozgás nélkül lemegy az a 3-4 kiló! :))


Pár minta az étrendhez:


Reggeli:

a.;

két szelet pirítós,egy szelet felvágottal(vágd félbe a szalámit,de ha kisebb,akkor ehetsz kettő is!),paprikával,paradicsommal,olivabogyóval,egy kis pohár feketekávéval(ihatsz mellé tejet is,de egy enyhe hasmenésre számíthatsz,de max. kipucol! :D)

b.;

egy főtt tojás,egy szelet szénhidrát csökkentett,vagy barna kenyér,zöldségekkel


Tízórai:

a.;

gyümölcssaláta(eper,málna,alma,barack(egy sárgabarackban 10 g szénhidrát van! :S)

b.;

egy natúr joghurt


Ebéd:

a.;

olívaolajon sült natúr csirkemell párolt zöldségekkel,vagy salátával

(natúr joghurt,cukormentes majonéz,saláta,paradicsom,metélőhagyma,só,bors,stb.)

b.; párolt brokkoli,paprika,paradicsom,natúr joghurt,só,bors,olívaolajon sült natúr pulykamell


Uzsonna:

a.;

egy alma,egy pohár tej

b.;

cukormentes müzliszelet


Vacsora:

a.;

egy szelet teljes kiőrlésű kenyér,vaj,zöldségek

b.;

saláta(sajt,paradicsom,paprika,olívaolaj,só,bors)


Remélem tudtam segíteni! :))

(Én durván két hónap alatt adtam le 15 kilót ezek betartásával!)

15/F

2012. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :D a szénsavas üdítőket semmilyen formába nem iszom meg...3.-as koromban leszoktam róla szóval ezzel nem lesz gond ;) :D
2012. júl. 10. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló tetszik ez az étrend szerintem kifogom próbálni :)
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tetszik! :D (Mindkettőtöknek szól!)
2012. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!