Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 eves vagyok, 163cm es...

18 eves vagyok, 163cm es 67kg. Nem ehetek meg barmit,mert epekoveim vannak. Hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Ez iszonyatos.Ha felveszem a nyari felsoimet,ruhaimat latszanak benne az uszogumiaim.
2008. ápr. 26. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Vércsoport diétával.A neten találsz.Még a betegségekre is jo.Megvan határozva mit ehetsz az adott vércsoportodhoz.Ha van biciklid,hajrá.Vagy usszál és szaunázzál.18 évesen semmi drasztikus fogyokurába ne kezdj még.
2008. ápr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyalogolj! Tuti zsírégető és semmi sem kell hozzá csak 1 kényelmes cipő. Mondjuk van tőletek messzebb 1 jó kis élelmiszerbolt (ami legalább félóra járásra van)? Menj el minden nap és vegyél vacsira valami könnyűt, mondjuk kígyóubit, joghurtot, gyümölcsöt.


Én most kaptam egy tuti salátareceptet:


1 kígyóubi

1 paradicsom vagy zöldpaprika

kevés só

1-2 főttojás

2-3 virsli

1 kefír (vagy joghurt)

2008. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!