Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok így fogyni 3 hónap...

Le tudok így fogyni 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem a nyarat, hogy nagy fogyókúrába kezdek. Úgy gondoltam, hogy kevesebbet eszek mint szoktam, kevésbé zsírosat, olajosat, cukrosat, stb. Elhagyom az energiaitalt.. Rubint rékára fogok tornázni minden egyes étkezés után. Esetleg még futni is kijárok,ugrálókötelezni is fogok. Minderre 3 hónapot szánok. Szerintetek lesz valami eredménye? Vagy mit kell még tennem, gogy még sikeresebb legyen a fogyó?

#fogyóklúra
2012. jún. 18. 11:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem akkor célszerűbb elkezdeni a 90 napos diétát. Én 3 hete csinálom és 5 kilót fogytam eddig :)
2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tokeletes terv, csak miert hagynad abba 3 honap utan? Ne felejts el sok vizet inni.
2012. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egy baj van, 3 hónap... fogok...

amíg én is a jövőbe dumáltam, majd jövő héten, majd hnap... addig nem hogy fogytam, hanem híztam

aztán egy kép felnyitotta a szemem, abban a pillanatban leraktam a popcornos tálat és azóta nem eszem ilyesmit. Ez 2,5 éve volt, akkor 66 kg voltam a 156 cm-hez. Sikerült kb. 4 hónap alatt lefogynom 55 kg-ra. Most is ez a súlyom, de azóta vtam már 52 és 56 is. szóval 2-3 kg ingázik rajtam. De nem érdekel, megcsináltam, tartom és jól érzem magam :)

am menni fog neked is

hajrá!!!

2012. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként azért 3 hónap, mert már kezdődik majd az egyetem, és amellett nem tudom csináni.
2012. jún. 18. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont egyetemen tudok a legtöbbet edzeni. :P
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kondiba én is fogok, de itthon valszeg már nem ha kezdődik..
2012. jún. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!