Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár alatt le tudok adni egy...

Nyár alatt le tudok adni egy tizest?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, mindig is dagadt voltam de mostmár tényleg változtatni akarok, csak nem tudom, hogy hogyan. Szerintem nálam nem az evéssel van a gond, hanem a mozgással.

Alapból szégyenlős vagyok, ezért nem igazán merek kimenni futni mert félek, hogy mások meglátnak. És amúgy is azt hallottam, hogy a futás nem is ér sokat. Futáson és biciklin kívül van még valami? Amit egyedül is tudok csinálni.


Reggeli: 1 zsemle vajjal (néha felvágottal) és paradicsommal

Ebéd: ami éppen van, de általában valamilyen leves, főzelék vagy valami más. De általában keveset eszek belőle.

Délután ha éhes vagyok akkor eszek az ebédből egy kicsit

Vacsora: joghurt, alma vagy félszelet kenyér.

Nassolni már nem szoktam, néha eszek valami édességet de nem heti rendszerességgel, és az még belefér.

Általában gyümölcslevet iszok vagy zöld teát/menta teát.


Most nyáron mindenképpen szeretnék fogyni. Mit csináljak?

Alig 160cm vagyok, ehhez képes a súlyos nagyon sok, főleg csípőmön és a hátsómon látszik.

15/L


2012. jún. 19. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*súlyom
2012. jún. 19. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Futni én se szeretek egyedül,csak barátnőmmel/ uncsitesómmal, de biciklizni egyedül is jó :) én tök szeretek. Főleg dunaparton:D

Én is egy 10-est szeretnék amúgy, de mellé még tornázok a Beachbody- Turbofire-re meg Insanity-t nyomom:DD nézz utána! tényleg jók;)

15/L

2012. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kajával nincs gond, akkor azon ne változtass! Bicajozni ha van bicajozz egyedül is lehet nincs abba semmi szégyenlenivaló. Ha futni nem mersz akkor sétálj az is mozgás. Itt a nyáriszünet felkelsz reggel sétálsz 1 órát délután meg mikor nincs olyan meleg akkor is 1 órát.
2012. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy a barátnőmmel egész nap sétálunk. Vagyis akkor volt amikor nem volt ennyire meleg :D
2012. jún. 19. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sok folyadékot, vizet.


Görkori? :) Vagy torna? Utóbbit tudod otthon is, egymagad. Interneten nézz szét.


Most, hogy itt a nyár, nyugodtam menj el futni, valami eldugott helyre, fél 10 fele. :) Hidd el, senki nem fog meglátni, ha véletlen mégis, valószínűleg ezt gondolja majd: "hűha, fut az a valaki. Nekem is kellene tennem valamit az egészségemért". :)

Ha nassolni van kedved, mindenképp délelőtt tedd, reggeli-tízórai környékén!

Nagyon sok sikert kívánok! :)

2012. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!