Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak le, vagy várjak?

Fogyjak le, vagy várjak?

Figyelt kérdés
13 vagyok, 148 cm, 47,4 kg. A szüleim magasak, és mindenki azt mondja még nőni fogok, biztosan nem maradok ennyi centi. A baj az, hogy az a 47 kiló nem tudom, hogy elfog-e tűnni, mert duci vagyok, és végülis majd megnyúlok, hiszen tényleg nem maradhatok ilyen pici, de félek, hogy mondjuk egy év múlva már késő lesz elkezdenem a fogyást, mert akkorra már még jobban el fogok hízni... Segítsetek, és légyszi ne cikizzetek ki amiért ilyent kérdezek, de nem szeretnék ilyen maradni!:(
2012. jún. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne fogyj, egyszerűen mozogj-mozogj-mozogj! A te korodban a sport a kulcs - mivel glom sulimenzás vagy, vagy a szüleid főznek rád.

És ne félj, valóban megnyúlsz, akkor pedig hipp-hopp eltűnik a felesleg.

2012. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj fogyni, mert annak csak kára lesz. Viszont ha nem tetszik az alakod (habár még tényleg meg fogsz nyúlni meg rengeteget alakulni), akkor éppen idösezrü elkezdeni rendszeresen sportolni. Ettöl az alakod lesz csak formásabb, nem pedig lefogysz, és csontváznak nézel ki.


A súlyod egyelöre nem vészes, mert ilyen korban a fiatalok nem egyenteletesn fejlödnek, hanem egy ideig a súlyuk, utána meg a magasságuk nö ugrásszerüen.

A 47 kg nem fog eltünni, hanem te leszel magasabb és ahhoz képes nem lesz sok.

2012. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, akkor sportolni fogok, mert a hip-hop tánc heti 2× edzés szerintem sem elég :(
2012. jún. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!