Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 5 kilót gyorsan...

Hogyan fogyjak 5 kilót gyorsan? (bőven lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 hét alatt le kell fogynom! Főleg a hasamból, combomból, fenekemből kellene fogynom. Mit egyek, ne egyek, mennyit, mit sportoljak? Olyanokat mondjatok légyszi, amit itthon is el lehet készíteni, és olyan sportot amit itthon is lehet végezni!

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. jún. 20. 10:31
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Olvass:

[link]


Amúgy miből gondolja a sok gyorsan fogyni akaró, hogy azt a hájat, amit évek alatt szedett magára, majd most leadja 2 hét alatt?????

2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én pont 5 kilót fogytam 6 nap alatt pedig terhes vagyok! Kórházban voltam a vérnyomásom beállítani a szülésre, és ott csak a kórházi kosztot ehettem, semmi mást! Olyan keveset adnak, hogy ennyi kiló lement rólam! Semmit sem sportoltam, csak feküdtem. Reggeli: két vékony szelet formakenyér, késhegyni vaj, egy pár virsli. Ebéd: egy kis tálka leves, egy kis tányér pl. krumplipüré, egy kis tenyérnyi főtt hús. Vacsora: uaz mint a reggeli kábé. Hát ilyen adagokat adtak, és már le is ment az öt kiló. Az eredmény látványos. Fontos, hogy sosem adtak zsírban vagy olajban sült dolgokat, csakis nyers, főtt, vagy párolt ételeket, illetve fontos, hogy mindennap legyen leves (még tészta is volt benne mindennap) mert az laktató.
2012. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
41%

Azért nem a magas színvonalú magyar egészségügy kosztjainak kéne lennie az etalonnak, már bocsánat, drága kismama :DDD


Elég szomorú, hogy éheztetik a terheseket, és ilyen csúcs kajákat adnak, mint virsli meg tészta (jah külön vicc, hogy azt mondod, nem adnak zsírosat, amikor a virsli legalább fele zsír :D)


Éhezéssel nem lehet fogyózni, max megbetegedni...

2012. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van olyan balfék aki nem értette volna! (A kismama vagyok) A példát csak az étel mennyiségére vonatkozóan írtam, amit amúgy dietetikus szakember állított össze, és változatos volt. Persze az otthoni adagoknál kisebb, de egészséges, még a pocakomban lakómban is bőven elég. A kérdés pedig az volt, hogy mitől lehet fogyni, na ilyen adagoktól lehet! Amúgy volt, hogy májkrémet, volt hogy mézet vagy lekvárt kaptunk (picikét) a lényeg, az adagok mennyisége volt. Emellett almát és meggyet bármennyit lehetett enni egész nap. Tehát a gyengébbek kedvéért: az olajban/zsíran való SÜTÉS nem egyenlő semmilyen étel zsírtalmavál, ahhoz köze nincs.
2012. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!