Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 hetem van, a lehető legtöbb...

10 hetem van, a lehető legtöbbet akarok fogyni. Eredményt hozhat ez a napirend?

Figyelt kérdés
Bemelegítésként 10-15 perc aerob, majd egy 20 perces Réka. Ez reggelihez. Napi 4-5 étkezés, cukor és fehérliszt mentesen. Reggelire graham kenyér, felvágott vagy tojás, paprika, paradicsom. Ebédre amit épp főzök. Délután gyümölcs, joghurt. Vacsira egy fehérje shake. Este kocogás, ha párom nem délutános, mert akkor nincs ki vigyázzon az 1 éves babánkra.
2012. júl. 11. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

A graham kenyérben bőven van fehér liszt. A felvágottban zsír.

Nem mindegy, mennyi gyümölcsöt eszel (gyüm.cukor) - lehet enni, kell is enni, de nem kilószám.

Az "amit épp főzök" elég necces. Nemcsak a cukor és a fehér liszt a probléma. A zsír és a keményítő ugyanannyira.

A vacsora szerintem tragikus.


Mi lesz 10 hét után? Mert ha ismét eszel cukrot, fehér lisztet, akkor visszajön, amit leadtál.


Jobban át kéne gondolni ezt a dolgot. Valószínűleg lesz eredmény, de csak átmeneti.

2012. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És 10 hét múlva mi lesz? Vége a világnak?

Teljesen fölösleges belekezdened is.

2012. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
63%
Ha 10 hétre tervezel, akkor jobb, ha bele se kezded. A fogyás mindig életmód, nem pedig kúra!!!
2012. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves és buzdító válaszokat.

Nem nem kilószámra gondoltam a gyümölcsöt, tudom mennyi cukor van benne, mint mondtam van egy gyerekem, voltam terhes, tisztában vagyok a cukros diétákkal, a gyümölcsökben lévő szénhidrát és cukor tartalommal.

DE nekem nincs kedves, se pénzem arra, hogy minden nap csirke- és pulykamelleket egyek. Nem főzök, se lisztesen, se zsírosan. Reggelire azt a 2 pici toast kenyeret enném, de úgy olvasom azt sem lehet.

Hogy 10 hét múlva mi lesz? Egy esemény ami nagyon fontos nekem és nagyon fontos, hogy addig a lehető legjobb formám hozzam?

Hogy 10 hét után mi lesz? Ahhoz senkinek semmi köze, de elárulom, hogy magam sem tudom. Én csak segítséget szerettem volna kérni. De ha szerintetek ez így ne jó, akkor áruljátok el mi lenne a jó?

2012. júl. 11. 10:23
 5/10 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mi lesz 10 hét múlva. Én egy szóval sem mondtam, hogy csak 10 hétre tervezek.

Azt írtam, hogy 10 hetem van, hogy a lehető legjobb formám hozzam, utána már könnyebb tartani. Miért nem segítetek? Miért csak bántotok?

2012. júl. 11. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! A többiek csak jó tanácsokat adtak, de Te mintha picit agresszív lennél :) így ne várjál segítséget!!!!
2012. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi eddig kb csak fogyatékosok írtak! A zsír nembaj a szénhidrátot kell eltüntetni csak azt a kenyeret kel kivenni. Meg ajánlom a fegyenc edzést! amúgy jó az egész
2012. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:

Tessék, olvass:

[link]


Itt mindenre találsz választ. 10 hét alatt a maximum 10 kiló, amit le lehet és le szabad adni, de ez függ attól is, hogy most mennyi vagy. Ha 50 kiló vagy, akkor sose fogsz leadni 10 kilót - akkor valószínűleg az izomzatod van elpuhulva és azért nézel ki szarul. Ha 90-100 kilós vagy, akkor lehet meglesz a 10 kiló.

2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanna80 válasza:
Amivel én próbálkozom: reggeli futás heti 3x (edzesonline.hu), a graham kenyér nem sokkal jobb, mint a fehér, inkább legyen tönköly, vagy rozs vagy egyéb teljes kiőrlésű. Estére hagyományos müzli egy kis tejjel vagy joghurttal. A többi hasonló, mint amit írtál.
2012. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, nézd már meg, hozzászóló, mennyi kalória van a zsírban! Attól, hogy Norbi-fan vagy, még nem lesz igaz, hogy nem kell odafigyelni a zsírra.

A kalória akkor is kalória, ha reggel eszik, akkor is, ha este, akkor is, ha kenyérből, akkor is, ha szalonnából, akkor is, ha gyümölcsből, akkor is, ha a fejed tetejére állsz.

A különbség annyi, hogy van olyan kalória, amit érdemes megenni (mert van benne hasznos is, ami nélkülözhetetlen a szervezet számára), és van olyan, amit nem érdemes.

Ha többet eszel, mint szükséges, hízol (bármiből eszed), ha kevesebbet, akkor fogysz. Ez ilyen egyszerű.

Az egyik fogyatékos

2012. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!