Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás ennyi idő alatt?...

Fogyás ennyi idő alatt? Segítenél? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónap alatt felszedtem majdnem 10 kg-t(legalábbis ennyivel vagyok nehezebb,nemtudom ebből mennyi a reális hízás és mennyi a víz,salakanyag cHpuffadás stb..) Én látom magamon hogy teltebb vagyok,de az ismerőseim szerint nem vészes változás,csak "formásabb" lettem.Én bevallom ki nem állhatom hogy így nézek ki..Volt már ilyenem hogy egy hétig zabáltam,és +8 kgval voltam nehezebb,meg azthittem híztam is,de 1,5 hét alatt lement az egész és visszaállt a régi súlyom.Szeretném ha egy hónap alatt napi 1-1,5 (kétnaponta 2 óra) óra mozgással (elliptikus,súlyzós) és csak fehérjét ennék 1000-1200 kcalban.Szerintetek sikerülne?Elég gyorsan fogyok,eddig 16 kilótól szabadultam meg.Kérlek csak normálisan!

15/L



2012. júl. 29. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsánat ez kimaradt:) 53-54 cm volt a combom a legvastagabb résznél mostmeg 60 :S és javítás:

*Szeretném ha egy hónap alatt *lemenne*

2012. júl. 29. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, annyira lehetetlen ez a történet...


De segítek, fogyásban jó vagyok, közel 30 kg-ot adtam le és tartom már 2 éve.

Én ezzel kezdtem:

[link]

2012. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia:) köszi valamennyire jártas vagyok ebben a témában,ismerem ezt az oldalt nagyon sokat segített.4 hónap alatt fogytam 16 kg-t sok-sok sporttal,és 1000-1200 kcallal(kisebb-nagyobb kilengésekkel) és most +10 kgval több vagyok(nemtudom ebből mennyi ebből reális hízás ami nem megkötött víz+salakanyag) volt már hogy +8 kgval több voltam,de az 2 héten belül lement,és arra lennék kíváncsi,hogy ez a 10+ lemehet e egy hónap alatt az alábbi feltételekkel amit a magyarázatban írtam.Azért gondoltam egy hónapra,mert elötte is diétáztam és csak 1 hónap szünet volt,ha meg megint elkezdem akkor könnyebben lemegy mint ha most kezdtem volna nem?
2012. júl. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!