Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás így? Segítenél? (lent...

Fogyás így? Segítenél? (lent a többi! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónap alatt felszedtem majdnem 10 kg-t,legalábbis ennyivel vagyok nehezebb, és a combomra is + 6-7 cm .nemtudom ebből mennyi a reális hízás ami nem megkötött víz,salakanyag cHpuffadás stb..) Én látom magamon hogy teltebb vagyok,de az ismerőseim szerint nem vészes változás,csak "formásabb" lettem.Én bevallom ki nem állhatom hogy így nézek ki..Volt már ilyenem hogy egy hétig zabáltam,és +8 kgval voltam nehezebb,meg azthittem híztam is,de 1,5 hét alatt lement az egész és visszaállt a régi súlyom.Szeretném ha egy hónap alatt visszaállna napi 1-1,5 (kétnaponta 2 óra) óra mozgással (elliptikus,súlyzós) és csak fehérjét ennék 1000-1200 kcalban.Szerintetek sikerülne?Elég gyorsan fogyok,eddig 16 kilótól szabadultam meg.Azért gondoltam egy hónapra,mert elötte is diétáztam és csak 1 hónap szünet volt,ha meg megint elkezdem akkor könnyebben lemegy mint ha most kezdtem volna nem?Kérlek csak normálisan!

15/L



2012. júl. 29. 21:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
értem köszi a segítséget.De amúgy 1 hónap alatt gyors hízásnak számít?
2012. aug. 7. 18:51
 12/16 Szoondiii ***** válasza:

majdnem 10 kilóba ha beleszámolunk bélsarat, megkötött vizet, glikogént akkor olyan átlagos, nem mind zsír.

nyilván lehet többet is, kevesebbet is "gyarapodni" ennyi idő alatt, te még fejlődésben vagy 15 évesen, így alapvetően nem olyan nagy gond, de próbálj kiegyensúlyozott lenni.

2012. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most kicsit megnyugodtam:) ment a zöld kéz
2012. aug. 8. 18:11
 14/16 Szoondiii ***** válasza:

rám ne pocsékold a zöld kezet, 600 piros kezet kapok naponta. de azért köszönöm.


nem megnyugtatni akartalak, az érzelmi hangulatodtól nem leszel egészségesebb vagy karcsúbb, én csak azt akarom, hogy egészséges legyél és ha az vagy, taníts meg másokat is az egészségre.

2012. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
jó rendben akkor bocsánat-.- amugy meg de igen sokk függ az érzelmi hangulatomtól,mert nem mindegy hogy hogyan állok hozzá,hogy utálom és semmi értelme,vagy igenis van értelme és csinálom szívvel lélekkel..egyébként meg ha ilyen flegma vagy akkor nem csodálom hogy napi 600 piros szart kapsz.csók.
2012. aug. 9. 10:21
 16/16 Szoondiii ***** válasza:

ne haragudj, nem veled akartam flegma lenni :)

segíteni akartam, és mint látszik én nem vagyok sem lelkes, sem szomorú típus, valóban inkább flegmatikus, vagy kiegyensúlyozott véleményem szerint.


a lelkesedéssel az a gond, hogy amint elmúlik, az egész amit ráépítettél, az összeomolhat.


szerintem lelkesedés nélkül, tudatosan, racionálisan kell az életünket intézni, akár iskolát, akár edzést, akár táplálkozást :)

2012. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!