Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nincs lokális "fogyás"akkor...

Ha nincs lokális "fogyás"akkor mire jó a torna? :O

Figyelt kérdés
mindenhol csak ezt olvasni..de akkor nekem mégis hogy lett szebb combom mióta rékázom? (az igaz h nem voltam kövér, csak olyan petyhüdt, de azért a combomon sztem volt 1kis plusz, dekb 2-3hónapja réka tornázom és látványosan szebb)akkor nem értem én ezt...
2009. júl. 18. 21:27
 1/2 anonim válasza:
95%

Lokális fogyás tényleg nincs. Hogy ekkor miért kell a mozgás?

A mozgás azért kell, hogy az izmaidat edzve legyene (ha edzed az izmaidat, akkor sérülnek az izomrostok), ami azért kell, mert minden ember szervezete olyan, hogy ha az izmok sérültek, akkor először nekik viszi a táplálékot, így nem a feleslegbe megy a kaja.


Azért csak a combodról ment le felesleg, mert minden ember szervezete más módon rakározza a felesleget.

Mármint elszöször pl. soka felesleg megy a hasra, aztán, a combra, stb...

és mindig egységesen fogy a testedről a zsír, de ott hamarébb fog látszódni, ahol több volt.

2009. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért kell a mozgás, mert energiát használ el, amit (többek között) az elraktározott zsírból nyer a szervezeted.

Azért mert lokálisan nem éget zsírt a mozgás, attól még az alakodat formálja ám! Nekem pl elmúlt tőle a narancsbőröm és feszesedett a hasam, jobb lett a tartásom, izmosodott a combom és ezektől mind mind vékonyabb lettem!

Gondolj arra, hogy vannak nagyon vékony nők is, akiknek mégsem jó az alakjuk, nem szép a formájuk, pont amiatt amit írtam. Nem mindegy, hogy az izmok milyen állapotban vannak.

2009. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!