Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Napi 20 perc...

Rubint Réka Napi 20 perc DVD-jével és szigorú diétával eredményes lehet a fogyás? Minden napos torna mellett persze!

Figyelt kérdés
165/75 vagyok! Esetleg leírhatnátok a ti tapasztalataitokat...
2011. jan. 30. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is ezek a paramétereim!:-)A héten kezdtem a tornát.Minden nap másik 20 percre tornáztam.Annyit érzek,hogy megy le a pocakom,meg feszesebb a bőröm.Viszont én a Rékás 20 perc előtt felpörgetem a pulzusom Kriston Andrea testreform dvd-ének az első 15 percével(izzaszt rendesen).Valamint este 6 után nem eszem.

Bocsi,hogy nem tudok pontos adatokkal szolgálni.Biztos lesz,aki többet tud segíteni.

Én nagyon hiszek benne,hogy lesz kitartásom végigcsinálni!Nem akarok szégyenkezni a strandon.:-)

Minden jót!

2011. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt tervezem, hogy nyugisan sétálgatok majd a strandon! Én pár napja kezdtem...az a baj hogy fél évig fekvőbeteg voltam és rámjött +15 kg...:( Emiatt most elkezdeni is nehéz a dolgot! Pl: nem tudom végig csinálni egyszerre a 20 percet....:( meg kell állnom többször is, de nagyon igyekszem!

Neked azonnal ment a kezdet?

Jahh és írhatnál nekem ide néha hogy mik az eredményeid!

Köszi szépen!

2011. jan. 30. 18:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!Persze,majd írok!Így biztatni tudjuk egymást,hogy sikerül a célunk!Nekem annyiban könnyebb a helyzetem,hogy szoptatás alatt rakódott rám minden kiló,amit most elég nehéz leküzdeni.Pedig előtte is tornáztam,futottam,görkoriztam-nem voltam puhány,lusta.Nem ment első nekifutásra a 20 perc(közbe-közbe megálltam),de végigküzdöttem belőle amennyit tudtam.Persze volt izomlázam rendesen,és már másnap! nem akartam folytatni,mert a wc-re is nehezen ültem le:-).Aztán valahogy mégis folytattam.Ma is már várom a lányom délutáni alvását,amikor nyugisan tornázhatok.

Azt hiszem van RR-nak olyan dvd-je is,ami 5 perces blokkokból áll.Pontos címet nem tudok sajna.Kezdj olyannal,ami nem veszi el a kedvedet!

Kitartás,és majd jelentkezem!

2011. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem ma tapasztaltam a wc-s dolgot! :D De nem, nem vette el a kedvem sőőt, legalább érzem hogy csináltam valamit! Bár nem tudom hogy ma hogy fogok combozni, de muszáj lesz mert nem akarok egy napot se kihagyni! :D
2011. jan. 31. 11:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Hajrá!Most állok neki én is!Kitartás,csak így tovább!
2011. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Tuti eléred a kívánt eredményt.

Szerintem, mindegy, milyen testmozgást végzel, mármint, hogy kinek a dvd-jére, a lényeg a rendszerességben van. Ha legalbb heti 4-szer csinálod ( fontos, hogy legyenek pihenőnapok, akkor jobb eredményt érsz el), emellett odafigyelsz a táplálkozásra akkor le fogsz tudni fogyni.

A lényeg tényleg abban van, hogy rendszeresen végezz testmozgást és kerüld a szén hidrátos ételeket. ( főleg pékáru)

Aranyszabály!!! Maximum kéthetente állj mérlegre, ne sűrűbben!!

Különben én bírom a Schobert házaspárt és azt, amit csinálnak. Mindenki támadja őket, hogy csak a pénzért csinálják... Miért, ki nem?? Mindenki a pénzért hajt!

Szóval, semmi bajom velük, de megveszem másnak a dvd-jét is :)

Hajrá!!! :-)

2011. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Az a baj, vagy nem tudom, hogy baj e, de már nem tudnék szünnapot tartani, mert bűntudatot érzek ha már nem úgy tudom csinálni a napi tornát ahogy azt elterveztem! Nagyon meg is szerettem, és ilyen elszánt életemben nem voltam még! Újra csinos akarok lenni, mint régen.

Minden napos tornával nem fog menni?

2011. febr. 4. 20:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Pékárut egyáltalán nem eszek, csak kifejezetten teljes kiőrlésű, direkt diétás kenyeret, de abból sem eszek 1 szeletnél többet naponta!
2011. febr. 4. 20:20
 9/16 anonim válasza:
Rubint Réka téli Alakreform magazinjában sok hasznos tanács van.
2011. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na, hogy álltok? A popsi rész nektek is oylan kín-szenvedés mint nekem? Nagyon nem megy pedig aonnan kellene a legtöbbet leadnom! :(
2011. febr. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!