Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen testalkathoz milyen...

Ilyen testalkathoz milyen fogyás módszer ajánlotok? (kép rólam és bővebb info lenn)

Figyelt kérdés

nem tartok szigorú diátát, nagyjábol igy néz ki egy napi étrend

reggeli: vékony szelet piritos, pulykamell sonkával és paradicsommal


rá fél órára: pár korty kv édesítővel


[link]


[link]


ebéd: ami éppen van ittom(azért a nagyon zsirosakat és fűszereseket kerülöm)csak fele annyit mint eddig


uzsi: joghurt, gümölcs, vagy vegyes zöldség


vacsi: 2tojásbol light vajban készítve, hozzá esetleg pulykamell sonka és zöldségek


zöld teát iszom napi 3Xédesítővel..


heti 2X-3X bico 40-45 perc

és minden nap Rubint Réka youtubos 3részes tornája ami kb(20-25perc)mert még én magam is rakok hozzá néhány gyakorlatot


ez előtt igen sok szemét kaját ettem (sült krumpli ,chips, akár este 10kor is fehérkenyér...)szóval ezekről teljesen lemondok, akkor mennyi idő míg leadok kb 3-4kgt? és nem lesz ilyen mamás tetstem hanem karcsu leszek? vagy 1általán ezzel a módszerrel amit leírtam menni fog, ha előtte tök máshogy étkeztem és nem mozogtam?


2009. júl. 20. 21:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

hát a képeket nem oda akrtam illeszteni..na mind1már:)

ja és napi 3liter vizet simán megiszok pluszba..szóval mit ajálotok még?

2009. júl. 20. 21:51
 2/19 A kérdező kommentje:
ja és 158 cm vagyok 21kg és 18éves
2009. júl. 20. 21:53
 3/19 A kérdező kommentje:
*:S 51kg(elnézést félreírtam)
2009. júl. 20. 21:53
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem fogyni kell, hanem sportolni!
2009. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen testalkathoz azt ajánlanám, hogy maradj mindig ilyen és élj mindig egészségesen. Ne hízz el.

Jól nézel ki.

2009. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát, azért kicsit sztem előbb fogyni sem ártana,...

am. régebben lovagoltam 6évig(de 2éve abba kellet hagynom:() és mit sportoljak?

a futást kivéve(ezt nem űzhetem, 1 lovasbalesetem óta)

2009. júl. 20. 21:59
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
A súlyod ideális. Ha fogynál, sovány lennél. Nem vagy mamás.
2009. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én maximalista vagyok és szeretnék karcsubb lenni, mert ahogy most kinézek(felszedtem pár felesleget) elment az önbizalmam is és nem érzem maham jol a bőrömben:(
2009. júl. 20. 22:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek akár jó is lehet, de a menün lehetne még mit finomítani.

Én azt ajánlom, hogy súlyzós edzéseket is csinálj, mert az izom adja meg a test formáját és ahhoz képest, hogy alacsony a súlyod, eléggé síros vagy. Remélem ezzel nem bántottalak meg, de ha csináltatnál egy testzsírszázalék mérést, akkor biztos vagyok benne, hogy a súlyodhoz képest magas érték jönne ki. Ha kicsit izmosodnál, az nagyban javítana az összképen, mert ha csak fogyni akarsz, akkor már nagyon vékonyka leszel.

2009. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Én is most híztam, 19 éves vagyok, 158 cm és 51 kiló. Én a fogamzásgátlótól híztam, 6 hónapja szedem és 46 kiló voltam ezelőtt. :( Vissza szeretnék fogyni, én ma kezdtem a káposztaleves diétát. Anyum 9 kiló fogyott vele 1 hét alatt, nagymamám 13 kilót 1 hónap alatt. Szóval hatásos! És még finom is :) Szerintem próbáld ki! Google-be írd be, hogy káposztaleves, és sok minden kijön rögtön! Ez nem épp a leglazább diéta, de tutira hatásos! :) Sok sikert a fogyáshoz! :)

2009. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!