Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy 3 hét alatt (...

Mit tegyek hogy 3 hét alatt ( a suliig ) látványosan fogyjak a hasamról a combomról és a fenekemről? .

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
diéta,sok-sok sport
2012. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Helyi zsírégetés nincs, diéta, meg aerob edzés. De a 3hét esélytelen, az alatt kb 2kilót lehet úgy fogyni hogy egészséges maradj és tartós legyen. ÉS az sem csak onnan fog lemenni.
2012. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Filinger Artemisz ***** válasza:
64%
este 6 után ne egyél semmit, és egyél egy kicsit kevesebbet (csak egy kicsit), és ne egyél olyan sok szénhidrátot. Én 2 hete fogyózom és eddig 4 kg-t fogytam de én szénhidrátot is ettem.
2012. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de utolsó, Te sportolsz is? illetve mennyi volt az induló súlyod?
2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak van igaza, a 3-kal ne is foglalkozz.

Látványosan nem fogsz tudni lefogyni, mindenhez idő kell ahogy a fogyáshoz is, ha például a nyár elején jutott volna az eszedbe akkor elég szépen néznél már most ki, bár attól függ, hogy mennyi felesleg van rajtad. Fogyni normálisan 1 hét alatt csak 0,5-1 Kg-t lehet. Ez mondjuk 3 Kg. Helyi fogyás nincs és nem is lesz. Csak arányosan mindenhonnan lehet fogyni. Például ha fenekeden rakodik le legelőször a felesleg akkor sajnos onnan is fog utoljára lejönni.

Hülye aki azt mondja, hogy este hat után ne egyél. Ezt akkor kell betartani ha kilenckor max tízkor lefeküdnél. Alvás előtt nem szabad enni és nem pedig az órát kell nézni.

Szóval fogad el ha csinos szeretnél lenni és szeretnéd, hogy az meg is maradjon, lehetséges csak nem szeptemberig.

Amúgy meg pszichológiailag sokkal előnyösebb is év közben lefogyni, mert akkor észre veszik az emberen és megdicsérik ami több önbizalmat és jókedvet add.

Szóval aerob edzés + diéta.

2012. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

amm igen sportolok azaz táncolok de most a szünetben nem volt....

megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni :))

2012. aug. 15. 17:56
 7/8 anonim válasza:
82%

Ha látványosan nem is, de pár kilót biztosan leadhatsz, három hét alatt szerintem maximum 3-4 kilót adhatsz le, de utánna is fontos, hogy megtartsd a súlyod, tehát amit elkezdessz, azt ne hagyd abba!

Ne egyél hízlaló ételeket, inkább sok zöldség-gyümölcsöt, igyál sok vizet, sportolj!Ajánlom a futást, biciklizést, esetleg otthon felüléseket nyomhatsz!

Suli közben is fogyózhatsz, ha addig nem sikerülne elérd amit szeretnél.Sok kitartást, hajrá!

2012. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 17. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!