Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2x futok, és 2x hullahopp...

Napi 2x futok, és 2x hullahopp karikázok, ettől fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hány kilogramm lehetek, szerintem olyan 56 és 170cm. 50kg voltam,vissza szeretném kapni a súlyom. OLyan 2 hónap alatt jöhetett fel, sokat ültem és feküdtem, és rengeteget nasiztam, amit eddig nem. Nem is ez a lényeg, hanem reggel kocogok/futok mindig 20-25 percet, és este is. Közben 2x hullahoppozok, 2x-10-15 percet. Így, hogy futok kb napi 1000kcal-t eszek meg. Kérdés: Mennyi idő vajon mire vissza fogyok? Hamar fog lemenni???
2012. szept. 13. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
1000 kcal kevés
2012. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
15%

Nem kevés, és nem is ez a lényeg. Attól függ, hogy mit eszel.


Ezzel nagyon sokat fogsz fogyni, talán sokat is. Az 1000kcal viszont nem problémás, belehalni nem fogsz, súlyos következménye nem lesz.

Figyelj arra, hogy a sok cukros szart elkerüld, így tuti fogsz fogyni. És egyél normálisan nyugodtan, hiszen ledolgozod. Viszont a mértékre figyelj, és soha ne fájós hasig egyél! :)

2012. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!:-) Odafigyelek az étezésre, abonettet eszek kenyér helett, csak a fehérjét eszem meg tojásnak, csirke, sok sok zöldség, és semmi nasi...na jó néha de csk 1-2 kocka csoki:-)))
2012. szept. 13. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

de, 1000 kcal kevés

1200-1300 kcal kell egy nap, de minimum 1200, bármennyire is fogyókúrázol

ha megeszel 3 morzsát egy nap azt fogod elérni, hogy amikor úm. abbahagyod a fogyót és 1500-1800 kalóriákat eszel, 3 nap alatt zsírdisznóvá válsz

jó ez túlzás volt, de 1200 kell egy nap

ez a lényeg -->

"Students at Wellspring Academies are asked to keep their fat intake to 20 grams a day or less. Research has shown that an eating plan that is very low in fat and calories is most likely to be sustained as a permanent lifestyle change. Students enjoy three meals and two snacks each day, called “controlled” food. A typical day of controlled foods will include 1,200 calories, 10 g of fat, 50 g of protein and 30 g of fiber."

ez egy "fogyókúrázós" akadémia honlapján van..

itt is megmondják, hogy 1200 kcal és 10 g zsír!

az is fontos, hogy miből mennyit zabbantasz

2012. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

jah és hagyjad már azt a kva abonett kenyértrágyát

rozskenyeret kell enni vagy még graham pl az jó

2012. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

1000 kalória baromira kevés.

Az abonett pedig nem étel... még csak nem is egészséges.

A 170 centihez pedig még az 56 kiló is kevés, én 160 centi vagyok,55 kiló,de még ezt is kevésnek érzem néha.A 170hez az 50 kiló még kevesebb lenne.

A pasiknak pedig nem jönnek be a csontkollekciók,csak jelzem.Szedd össze magad és kezdj el enni,mielőtt elfogysz.

2012. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,honnan veszitek ezeket a baromságokat,amiket leírtok,hogy az abonettől fogyni fogtok,meg ilyen ezer kalóriákon akartok eléldegélni,hát gondolkodjatok már basszus,hogy mit csináltok az egészségetekkel! Így is kevés a súlyod a magasságodhoz,idióta vagy,ha fogyni akarsz még,nem lesz se melled,se feneked,se combod,se semmid. Tanakodj el ezen egy kicsit,mielőtt tönkre vágod magad.Abszolút hülyeség,amit csinálsz,térj észhez.
2012. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tojás sárgáját képes vagy kidobálni, de azért 1-2 kocka csoki belefér...
2012. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*Az 1000kcal viszont nem problémás, belehalni nem fogsz, súlyos következménye nem lesz.


De lesz. Ha megint normálisan eszel, hízni fogsz. Szerencsére.

2012. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

jajj, csak azt ne mondjátok, hogy 1000-1200 kcal-t egyen.

a súlyod alapján egyáltalán nem lehetsz kövér, sőt szerintem sovány vagy.

bőven elég lenne, ha tornáznál, erősitenél.

nehogy koplalj könyörgöm.

2012. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!