Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2x futok, és 2x hullahopp...

Napi 2x futok, és 2x hullahopp karikázok, ettől fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hány kilogramm lehetek, szerintem olyan 56 és 170cm. 50kg voltam,vissza szeretném kapni a súlyom. OLyan 2 hónap alatt jöhetett fel, sokat ültem és feküdtem, és rengeteget nasiztam, amit eddig nem. Nem is ez a lényeg, hanem reggel kocogok/futok mindig 20-25 percet, és este is. Közben 2x hullahoppozok, 2x-10-15 percet. Így, hogy futok kb napi 1000kcal-t eszek meg. Kérdés: Mennyi idő vajon mire vissza fogyok? Hamar fog lemenni???
2012. szept. 13. 00:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenki magának akar tetszeni (jobb esetben). Én 50kg-al éreztem jól magamat. És amikor fogyóztam, csináltam durvábbakat is...500-600kcal plusz napi edzés, konditeremben. Kevés volt, de betudtam osztani. Nem híztam vissza a 6x-át. Tudom, hogy miért híztam...Mert befejeztem az edzést és a diétát (nem egyik napról a másikra), és szó szerint zabáltam, kicsit magamba zuhantam magán problémák miatt, így feljött 5-6kg, ami nem biztos, mert lehet csak 4:-)) Nincs mérlegem...:))) És az ABONETTEL fogytam 15kg-t!!!Saláta, felvágott abonett, csirke, gyümölcs és mozgás. Az abonettet tudom, hogy kiváló fogyókúra céljára.:-) De nagyon nagyon köszönöm a válaszokat, kiváncsi leszek, mikor érezhetem újra jól magamat.:-) De a cél lebeg a szemem előtt, és hogy ÉN jól érezzem magam:-)
2012. szept. 13. 14:12
 12/13 anonim ***** válasza:

50 g abonettben 32 g CH van, igazad van sokkal jobb

(fehérkenyér: 60g kb 30 CH....)

rozskenyérben és barnakenyérben ennek a fele van, grahamban meg szinte nulla..

jah és tudod lehet fogyni lószärral is, csak nem egészséges

2012. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen fogyi szakértő vagy, akkor meg minek kérdezed itt!?
2012. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!