Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap koplalással mennyit...

1 hónap koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Egy verseny miatt lenne fontos, hogy minél kisebb súlycsoportban tudjak indulni. Tudom, hogy visszafogom hízni, de ez most nagyon fontos lenne. Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon!170/65L

2012. szept. 30. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Semennyit, mert 2 hét után éhen lehet halni.

Azt mondják, levegő nélkül 2 perc, innivaló nélkül 2 nap, ennivaló nélkül 2 hét.

2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Tolószékben akarsz versenyezni?
2012. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
45%
Első, ez igazából nem így van, ezt csak így könnyebb megjegyezni. Étel nélkül kb 3 hét, víz nélkül egy hét, levegő nélkül agykárosodás nélkül akár 7 perc is lehet.
2012. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Mi lehet fontosabb az egészségednél?
2012. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként a kérdésedre válaszolva, fogalmam sincs, de nagyon ajánlom, hogy eszedbe ne jusson kipróbálni, én anno 3 napig koplaltam, a 3. nap végére olyan rosszul lettem, hogy majdnem elájultam.
2012. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1 válaszoló Nem azt mondta, hogy egy falatot sem akarok enni!! Egyébként bíztam benne, hogy a kérdésre kapok válaszokat
2012. okt. 1. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt akkor tedd fel a kérdést értelmesen.

Másrészt meg honnan a búbánatból tudjuk, pontosan hány kalóriát akartál megfalatozni, azt miből vinnéd be, emellett mennyit mozogsz, milyen az anyagcseréd, szedsz-e valami gyógyszert, ami befolyásolhatja a súlyodat (pl. fog. gátló) stb.?

Ha sportoló vagy, nem 1 hónappal korábban kell észbe kapni. Én énekes vagyok, és biztosra veheted, hogy nem koncert előtt 5 perccel kezdek gyakorolni.

2012. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem értelmes volt, abban igazad van, hogy nem pontos információkat adtam meg.Egyébként meg nem rád tartozik, hogy én miért egy hónappal a verseny előtt kaptam észbe, hogy fogyni kéne.
2012. okt. 2. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer nem tudtam rendesen enni majdnem 5 hétig. Ebből egy hét volt, hogy semmit, utána fokozatosan elkezdtem, de szinte mindent kihánytam. Nem emlékszem, pontosan hány kilóról indultam, volt egy kevés feleslegem, de az 5 hét alatt 14 kilót fogytam.

Remélem ez segít.


Az az érdekes, hogy ha a szervezetem nem kívánja a kaját vagy beteg vagyok és azért nem tudok enni, akkor rosszul sem leszek a koplalástól, semmi bajom nem lett az 5 hét alatt, csak 3 hónappal később a fél hajam kihullott. Tudatosan szerintem maximum 1 hétig bírnám, de szédelegve.


Hajrá, remélem nem lesz baj!

2012. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én fogytam 13 kg kb 4 hét alatt... naggyon keveset ettem kb naponta egy joghurtot reggel egy szenyot jól megtömve délután este semmit... nem igazán fogyás miatt hanem depresszióbol de a lényeg ugyanaz... egy idő után nem leszel éhes kb 1- 1.5 hét de nem ajánlom hogy ezt csináld ... reggel álandóan rosszul voltam az anyagcserém szétzuzodott és a közérzetem a -56 ot verte... bár fogytam sokat .., és a visdza állás a kajálásra még nehezebb..
2012. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!