Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lecsóban sok a kalória,...

A lecsóban sok a kalória, vagyis hízlal?

Figyelt kérdés
Édesanyám lecsót készített és nem tudom mennyit ehetnék belőle. Magam diétáját folytatom :) A lényeg az hogy ehetek, vagy egyek mást?
2009. aug. 16. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miután nem tudom, hogy a te saját diétád mit takar, erre sem tudhatom a választ. A paradicsomban, papriokában alig van kalória, bármennyit ehetsz belőle. Ha van benne rizs, tarhony, kolbász, valami, akkor óvatosabban.
2009. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nicnsenn benne semmi ilyesmi:) köszi a választ amuyg olyasmi hogy:

reggeli: joghurt - müzlivel

tízórai: gyümölcs

ebéd: (lecsó)

Uzsonna: még nem tudom

Vacsora: Valami hósféleség, és zöldség

2009. aug. 16. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na,mi múltkor édesapámmal kiszámoltuk mennyi egy átlagos adag lecsó kalóriája. volt benne egy rakat paradicsom,néhány paprika,hagyma és pár szelet párizsi meg pár dkg zsír. kijött hogy az egész 800 kalória (egy közepes lábossal lett),amit 4en ettünk meg. eredmény = 200 kcal fejenként + egy 5dkg-os szelet kenyér ami durván 150 kcal lehetett,szóval 350 kcalból egy isteni vacsit ettünk úgy hogy jól is lakott mindenki. számoljatok utána a dolgoknak emberek! :) sikeres diétát kívánok!
2009. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor ehetek nyugottan remélem :)
2009. aug. 16. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyik ismim mindig ezt mondja(csont sovány de fogyózik :) :

A lecsóból bármennyit lehet enni,mert abban nincs semmi,szinte egyből kijön belőled^^


Sztem ha kevés olajjal csinálod,és nem teszel bele semmi húst,tök finom,én akkor is megeszem.

Tuti nem ettől fogsz elhízni :)

2009. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A lecsó?:DPoénkodsz?

Hiszen tele van az egész zöldségekkel!

Az egyik legjobb fogyós kaja:)

2009. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a könyvem azt írja,hogy egy adag 175 kcal,az nagyon kevés egy ebédre,szerintem.most az már kétséges,hogy ahhoz a tarhonya meg ezek hozzá tartoznak-e:D
2011. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!