Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy annak...

Miert van az, hogy annak ellenere, hogy mindent kihanyok, megis hizok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úristen...
2012. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez azt hiszem már orvosi eset.Sürgős lenne.
2012. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ezt most komolyan kerdeztem:/ Mi az oka?
2012. nov. 25. 20:20
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Te degenerált barom. Remélem lefogysz úgy hogy beledöglessz!
2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Hehe, hát, szerinted egy beteg ember teste miért lenne olyan mint az egészségeseké?

Betegség alapból az elhízásod (rossz táplálkozás következménye) beteg most a lelked, pszichéd, hogyan lehetnél egészséges, szálkás, fitt? Előbb meg kell gyógyulni, a táplálkozással, pszichológussal, utána ugyan ez a táplálkozás segíteni fog fogyni is.

2012. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jo is lenne mar beledogleni...;)

Jo, de eloszor meg az az, hogy epp igy fogytam le 15 kilot, es nehany hete meg mar hiaba hanyok, visszajon ugyanugy..:/ Pszihologushoz nem megyek, mar voltam, semmi haszna...

2012. nov. 25. 20:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Összeszorított fogakkal hánysz,s a tápláló sűrűje biztos bent marad.
2012. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

akkor normális embert keress, az orvosok bőven nem tökéletesek.. :) de egy pszichológus rossz tapasztalat még nem jelenti azt, hogy nem tudna a pszichoterápia segíteni.


számomra nyilvánvaló, hogy nem olyan nehéz megérteni miért nem vezet sehová a hánytatás. esetleg kicsit részletesebben át kellene nézni a test folyamatait, fogyást-hízást, de így sem bonyolult.. csak egy elmélet, de ha ezeket tudnád, akkor nem biztos hogy hánynál.


15 kilót nem fogytál, a fogyás a zsírtömeg csökkenés kiváltságos megnevezése, Te (engedd meg) csak a tömegedből vesztettél. Ez önmagában semmi.

2012. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
En nem vagyok benne biztos, hogy segitene, mar regota probalkozom a kezelessel, es eddig sajnos eredmenytelen az egesz.:/ Csak azt szeretnem, hogy ne legyek megint olyan dagadt diszno, kulonben vege az eletemnek.:( Mar mindent vegig probaltam, rendszeresen sportolok, es egyebkent probalok egeszsegesen taplalkozni, amennyire csak lehet, de egyszeruen mar semmi sem segitett, csak ez.. De ha mar ez se segit...:(
2012. nov. 25. 20:48
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

mert amit az orvosok, dietetikusok és a tévé egészséges táplálkozásnak mond, az nem egészséges. ez eszébe jut bárkinek is? :) nagyon sokan híznak el, mert gabonákat, tejtermékeket esznek. nem rossz emberek ők, csak elkövetik azt a hibát, hogy úgy esznek mint mások, másolják a többi embert, hamar hisznek az orvosoknak...


bezzeg nekem senki nem akar hinni, ez nem ér. a következő accountom dr. aczél lesz :D


akkor ne tanuljál, csak pár hétig egyél húsokat, zöldségeket.. tej meg gabonák, krumpli stb. helyett. sokkal táplálóbb, kevesebb is elég (kalóriára is) eszel 10 falatot, és nyilván nem kell semmit kihányni, mert alig eszel. csak ennek a kajának lesz értelme, nem fog éhezni a tested - mint most, hogy szerintem hulladékot eszel, és még az is kijön.

2012. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!