Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Nem...

Kínaimandarin kérdése:

Mit csinálok rosszul? Nem eszek egy nap sokat, és nem is nagyon zsírosakat, mégis puffadok, és így kövérnek nézek ki.

Figyelt kérdés
Voltam már 46 kg is,de most megint 48 kg vagyok,pedig ugyanúgy csinálok mindent,mint pár hónapja..mi lehet az oka?

2012. dec. 3. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
az afrikai éhezők sorsára jutsz. az az oka.
2012. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
48kg?!!az pont elég egy anorexiásnak,sürgősen menj el 1 orvoshoz!!
2012. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nézz utána, hogy az etióp éhező kisfiúk mitől puffadnak, na ugyanaz a bajod neked is.
2012. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg akarsz halni? Miért akarnál 48 kilóval fogyni? Nem tudom hány centi vagy, de az biztos, hogy inkább híznod kéne!
2012. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 58 kg vagyok! akkor én most mire számíthatok?????


a kérdés kiírója meg olyan 12-13 éves lehet szerintem és nagyon unatkozik.... pfff

2012. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nyomorékok -.- 160 cm vagyok,és értelmeseket is válaszolhatnátok
2012. dec. 5. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne anorexiás?? Én is 160 cm vagyok és 47 kg, és éppen nem nézek ki anorexiásnak. Igazából pont jól érzem magam a bőrömben, viszont a hasamból lehetne picit lefaragni:)

Amúgy én is gyakran felpuffadok, pedig nem zabálom tele magam. Talán a rendszertelen étkezés miatt van (legalábbis nálam)

De itt van néhány tipp :) :

[link]

[link]

2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!