Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek . Tenisszel...

MindentTudokÉn kérdése:

Fogyni szeretnek . Tenisszel lehet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak tenisszel nem. megfelelő diéta kell, na meg persze attól is függ, hogy mennyit teniszezel. amúgy a futás + aerob edzés is jó :) (utóbbi izmosít, formásít)
2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mit formásít az aerob edzés..?


Kérdező, ne cukron, tejen és kenyéren élj, körülbelül ennyin múlik a vágyad.

2012. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. persze, hogy formásít, legalábbis nekem bevált :) sokkal izmosabb lettem.
2012. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. A kis izomfeszüléssel járó gyakorlatok is tónusosabbá teszik az izomzatot, bizonyára. Azért erre mégis az erősítéseket szokták ajánlani.
2012. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* vagyis azt akartam írni, hogy az egész testet formálja. :) én mást nem sportoltam, csak aerobic (guggolgatás, kitörések, súlyzózás, szalag stb) és bevált :)
2012. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a guggolás, súlyzózás, kitörések, ezt erősítésnek hívják, persze hogy formálják a testet.
2012. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2012. dec. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!