Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mandarin hizlal? Ha naponta...

A mandarin hizlal? Ha naponta megeszem kb.1000-1200 kalóriányi rendes ételt, és mellette 1-1,5 kiló mandarint, akkor az összességében hizlal, vagy a mandarint nem kell "úgy" számításba venni?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete tömöm magamba a mandarint, egyszerűen annyira szeretem, hogy nem tudok megálljt parancsolni. :) Érdekelne, hogy ettől fogok-e hízni? Amúgy súlytartáson vagyok, max. 2 kilót szeretnék még fogyni, de inkább megőrizni az alakomat.

2012. dec. 10. 17:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
hááát sztem kicsit igen
2012. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

1kg mandarin 450kcal és 100 g ch. Szerintem nyugodtan mehet, úgyis a nagyját ki fogod pisilni.

Én hétvégén két napig csak mandarin ettem, nem ment fel a súlyom :)

2012. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk nálam az a baj, hogy a rendes adag mellett megy. :P

Ok, igazatok van, kicsit mindenképp vissza kell vennem. Már csak az ára miatt is amúgy.

De egyszerűen észre sem veszem közben, hogy mennyi csúszik le, ahogy csipegetem, csak utólag nézem mindig, hogy hoppá. :)


Viszont hízni semmiképpen sem szeretnék, úgyhogy holnaptól max. a fele mehet az eddigieknek. :(

2012. dec. 10. 18:18
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
mi hízlalna benne? az lehet, hogy van benne ch, de full víz az egész, tiszta gáz kaja(bocs de nem szeretem) a 4/5ét kiüríted
2012. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted a napi 1-1,5 kiló sem sok?
2012. dec. 10. 18:39
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

1 kiló gyümölcs nem is kevés.


Attól függ mi a "rendes étel". Itt az egyik kérdező szerint csokipuding meg valami szendvics, ilyen esetben azért vigyáznék. Már nem is annyira a gyümölccsel, hanem azzal a rendes étellel.

2012. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Harcművész, a te nézeteiddel nem értek egyet, így köszönöm, de nem kell, hogy elemezd a többi ételemet.

A kérdésem kifejezetten a gyümölcsre vonatkozott amúgy is.

2012. dec. 10. 19:14
 8/32 anonim ***** válasza:

kérdezővel egyet értek, Harcművész nézeteivel nem. :D


amúgy, elég sok cukor van a mandarinban, ehetsz, de azért 1200 kalóriás étrendnél másfél kg mandarin már igen csak sok.. oké hogy a nagyját kipisiled, de a tápanyagokat amik benne vannak, köztük a cukrot is, feldolgozza a szervezeted.. úgyhogy vigyázz vele azért, ne vidd nagyon túlzásba. :) De alapból nem vészes, ha nem csak kalóriát hanem szénhidrátot is számolsz.. :) amúgy nem vagy egyedül vele én is imádom.. :) akármennyit megbírnék belőle enni, csak én tudok megálljt parancsolni.. bár nem mindig. :é

2012. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfogadom, mostantól visszafogom magamat. Akármilyen nehéz is. :D

De pénzben is rengeteg ez, sajnos nagyon drága a mandarin, szóval ez is ösztönöz, hogy kevesebbet fogyasszak. :(


Az az igazság, hogy még két kilót szerettem volna leadni, de most valahogy nagyon "elszállt az ihlet". Eddig olyan simán ment a fogyás, nem is volt megerőltető, meg semmi, de most nem tudom, mi van velem. :((((

2012. dec. 10. 19:30
 10/32 anonim ***** válasza:
10kilót is megehetsz, annyi negatív lesz benne hogy cukros leszel , vagy egyéb. más nem. a mandarin az hippi kaja az összes többi gyümölccsel együtt véve(próbálj meg úgy hízni például , hogy nem eszel húst , vagy egyebeket csak gyümölcsöt)
2012. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!