Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mandarin hizlal? Ha naponta...

A mandarin hizlal? Ha naponta megeszem kb.1000-1200 kalóriányi rendes ételt, és mellette 1-1,5 kiló mandarint, akkor az összességében hizlal, vagy a mandarint nem kell "úgy" számításba venni?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete tömöm magamba a mandarint, egyszerűen annyira szeretem, hogy nem tudok megálljt parancsolni. :) Érdekelne, hogy ettől fogok-e hízni? Amúgy súlytartáson vagyok, max. 2 kilót szeretnék még fogyni, de inkább megőrizni az alakomat.

2012. dec. 10. 17:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy a nézeteimmel nem értenél egyet, ugyanis az én nézeteimet kevesen ismerik.


Itt a gyümölcscukor: [link]

2012. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

1 kiló mandarin még tízóraira sem elég. :D

Ehetnél belőle napi 15-20 kilót is, egy dekát nem híznál. :)

Ha valaki 3500-4000 kalória gyümölcstől nem hízik te sem fogsz néhány kilócska mandarintól. D:

2012. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne is reklámozd itt őket, az én kérdésemnél az ég világon semmi keresnivalója a hülyeségeidnek!


A többiekhez: most akkor már tényleg össze vagyok zavarodva. :)

A mennyiséget így is, úgy is visszafogom, de már tényleg érdekelne: most akkor lehet hízni a mandarintól, vagy nem? :D

2012. dec. 10. 19:37
 14/32 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha nem lehetne, ugyanis, amennyiben lehet, valószínűleg már most híztam valamennyit az elmúlt egy hétben...

(Amúgy fogadalmat tettem, hogy decemberben nem állok a mérlegre, ugyanis már tényleg betegesen állandóan mértem magam, és muszáj volt leállnom ezzel...)

2012. dec. 10. 19:38
 15/32 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyan emberről aki a sok gyümölcs miatt hízott el? :D

Ha nyersen eszed a mandarint maximum csak hidratált leszel, de komolyan nem lehet hízni.Eddig napi 40 banán a napi rekordom és nem vagyok egy nagy ember.Az a legrosszabb ha a legtermészetesebb tápláléktól félsz. A gyümölcs a legjobb amit ehetsz.Rost, vitaminok, víz és energia plusz nem hagy nyomot a testedben mint a zsíros kaják.


Tudod mit? Ha tudsz nekem mutatni egy embert is aki csak a gyümölcsevéstől hízott el vagy bármi baja lett fizetek neked 100.000 Ft ot, paypal, elintézzük.

2012. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ok, akkor lehet, mégis megpróbálkozom az elhízással... :P


De komolyan, ha tényleg nem lehet hízni tőle, az nagyon jó. :)) Akkor remélem, hogy nem kell bűnhődnöm majd az elmúlt egy hét miatt...

2012. dec. 10. 19:55
 17/32 anonim ***** válasza:

Ha nem Oreot eszel Baconnel a nap nagy részében így még fogyni is lehet. :P

Most iszom a második 5 banános turmixomat (vízzel, nem tejjel) vacsira (mellé egy alma).

2012. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyesmit eszem. :P

Mondjuk én nem vontam meg magamtól semmit, tehát még édességet is eszem néha, de csak mértékkel, ilyesmire figyelek.

Úgy tűnik, a mandarin a gyengém, mással nem szokott ilyen gond lenni. :P

2012. dec. 10. 20:04
 19/32 anonim ***** válasza:

Hát sokan irigyelhetnek hogy ez a gyengéd.Legjobb. :D

Egy kis édesség pedig senkit sem ölt még meg.

2012. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Szerintem sem. :)

Én mindig azt vallottam, hogy mindent lehet enni, csak mértékkel.

Na, hát a mandarin esetében, úgy tűnik, hogy ezzel a mértékkel gond van. :P

2012. dec. 10. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!