Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Soha többé nem fogok enni...

Soha többé nem fogok enni kenyér és tésztaféléket, sütit és édességet. A rizst és a darát is hanyagoljam?

Figyelt kérdés
A dara nagyon rossz kaja? Mert engem az töm el a legjobban. Na meg a rizs... A fent felsoroltakat többé soha nem fogom enni, de ugye rizst és darát ehetek?
2009. aug. 24. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha majd isősebb leszel akkor már fogsz tudni 2 dolgot:

1. soha nem mond azt, hogy "mától kezdve soha"

2. Mindenben az arany középút a jó, így a fogyókúrában is. Minden drasztikus eljárás visszaüt.


Tehát egyél kenyeret is, sütit is, de csak időnként, keveset, de azt nagy élvezettel.

2009. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Bármit megehetsz,semmiről sem kell lemondani,de ha fogyni szeretnél akkor keveset egyél.Lehet egy nap ötször,hatszor is enni csak keveset,és akkor le tudsz fogyni.
2009. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
ne mond az h soha !!! Szerintem sem az a megoldás, hogy lemondasz mindenről...volt ismerős aki így fogyott, majd mikor meggondolta magát,h neki kell nasi hamarabb visszahízta az egészet, amint elkezdett sütiket meg kenyeret enni, nem ért el vele semmit
2009. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Tartós fogyásért életmódváltásra van szükség, hiszen azért híztál meg, mert eddig valami nem volt jó.

Tisztán kell étkezni, lásd pl: csirkemell és RIZS! A rizs az egyik legtisztább szénhidrát forrás. Sohasem értettem, hogy miért mondják pl a kenyérre, hogy alapvető élelmiszer. Tele haszontalan kalóriával, nem komplex szénhidrátokkal. Ha elhagyod, máris extra kilóktól szabadulhatsz meg!

Tartós eredményhez kitartás és elhatározás kell.

2009. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
azért mondják a kenyérre, hogy alapvető élelmiszer (természetesen a teljes kiőrlésű), mert a szervezetnek szüksége van gabonára. ne hagyd el a tésztaféléket, a rizst, csak mindből válaszd a barnát. kóstold meg a durumtésztát, isteni az íze:D (SOKKAL finomabb, mint a fehér, és egészséges). és tényleg ne fogadkozz, mert lehet, hogy 3 hónap múlva megunod ezt a 'soha többét', és egészségtelen is lenne...
2009. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A drasztikus elhatározások helyett mértéket tartani tanulj meg!
2009. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Étkezésünk nagy részét a gabona kell, hogy adja!

Hántolatlan, teljes értékű gabona.

bARNARIZS, BaRNAKENYÉR, gRAHAMLISZTET A TÉSZTÁKBA STB.

Minta bento-nál: 4:3:2:1

négy rizs, 3 zöldség, 2 hús, hal, 1 zsír, édesség

[link]

2009. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja nem eszek kenyeret. Első két hétben még eszembe jutott és kívántam ha ették előttem, mára már nem izgat fel.Nekem ez bevált módszer.
2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na, itt vagyok. Amióta írtam a kérdést, azóta tartom amit leírtam. És sokkal egészségesebbnek érzem magam, tele vagyok energiával. A szar kajáktól meg már ott tartok, hogy ha csak rájuk nézek vagy a szagukat érzem, felfordul a gyomrom és hányingerem lesz. Tehát ennyit arról, hogy nem fog menni;)
2009. szept. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!