Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 év alatt sikerült leadnom...

5 év alatt sikerült leadnom 35 kg-ot szigorú diétával, a bőröm mégis rengeteget vesztett a feszességéből. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

13 évesen kezdtem bele a diétába, 95 kg-ról indultam. Nem sportoltam mellé (sajnos) viszont egészségesen étkeztem, elegendő folyadékot ittam és még sorolhatnám. Jelenleg 18 éves vagyok és 60 kg a jelenlegi súlyom, a bőröm mégis borzasztóan 'plötyi', a melleimről inkább szót sem ejtek. Volt hogy elhatároztam tornázni kezdek, csináltam is vagy fél éven keresztül minden második nap, de semmi változást nem tapasztaltam. Itt már tényleg csak a plasztika jöhet képbe?


18 L



2012. dec. 23. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A megnyúlt bőr nehezen húzódik vissza, talán sosem lesz olyan, mint régen. Ha tényleg nagyon zavar, akkor valószínűleg igen, plasztika. Egyébként óriási, amit tettél, gratulálok hozzá!
2012. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ez "genetika"..

én 18évesen 76 kgról fogytam 50re, egy félév alatt, de meg se látszik rajtam. Persze, azért vannak striáim, de nekem nem lóg a bőröm egyáltalán. Én sem mozogtam. Ellentétben egy osztálytársam végig edzette magát, igaz hogy ő 40 kg körül fogyott, de lóg a hasa, szóval az se igaz, hogy edzéssel nem fog a bőröd megnyúlni! Csak enyhíteni lehet rajta... Egyébként nem tudom hogy vagy vele, de szerintem a torna (otthon) semmit sem ér... A futás jött be egyszer nálam, de csak pár hétig bírtam, mert nagyon lusta vagyok sajnos :D de ha te bírnád minden 2. nap az elég jó lenne. Megpróbálnám a helyedben, esetleg kondi, a konditeremben is tudnak tanácsot adni! Ezután próbálnám a plasztikát, ha már ez se jött be.

2012. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
gratulálok.
2012. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy alapból nem sportoltál, igen. :(

Persze a genetika sokat nyom a latba, de lehetett volna ezt még korrigálni, sport, szelén szedés, masszázs, hideg-meleg zuhi, sok folyadék fogyasztás, tekercselés is elvileg jó lett volna rá.

Esetleg utólag még ezeket próbáld ki, mellé max. gyűjtesz pénzt műtétre.


Egyik netes ismerősöm 65(!) kilót adott le, tök jó a bőre.

Másik kettő 30-40 kilót, nekik sincs sok bajuk.

2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én otthon tornázom - 13 kg!
2012. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de engem az akaszt ki a legjobban, hogy 5 év alatt adtam le a kilókat, és nem fél év alatt 70 kilót...mert akkor még azt mondanám, hogy oké, túl gyors volt, de 5 év szerintem azért elég sok idő a bőrnek hogy alkalmazkodjon mégsem tette :D
2012. dec. 26. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!