Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy fogyhatnék 10kg?

Igy fogyhatnék 10kg?

Figyelt kérdés

15 éves lany vagyok,165 centis,65 kg.

Le szeretnek adni 10 kg-t.

Ezzel a modszerrel.


Reggeli:gyumolcs(pl: banan,mandarin,alma,ezek szoktak itthon lenni)

Ebedre:megint csak gyumolcs

Vacsira:Salata,hussal,sajtal


Ebedre azert akarok gyumolcsot enni,mert 5 ig suliban kell lennem,mert kulfoldon elek.


2013. jan. 7. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es estenkent tornaznek is legalabb 30 40 percet...
2013. jan. 7. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem halsz éhen, mire lemegy a tíz kiló,akkor igen.

És mi lesz, utána?

2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nemfogok zabálni xd

es sportolni kezdek

2013. jan. 7. 20:21
 4/6 poiu ***** válasza:
Kezdj el mozogni: nem sport, hanem busz helyett séta, lift helyett lépcső, ilyesmi. Változtass étrendet. Ha ki tudod hagyni a reggelit, hagyd ki. Ha muszáj reggelizned, akkor ne szénhidrát, hanem fehérje + zsír legyen (pl. tojásrántotta). Ebéd dettó: sok hús + zöldség. Ne éhezz!
2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan szeretnék fogyni max 1 honap..:(
2013. jan. 8. 00:49
 6/6 anonim válasza:

Bocsi, de egy hónap alatt tartós fogyással max 5 kiló mehet le. >< Ha ennél gyorsabban fogysz, akkor seperc alatt az egész visszajön, mert falásrohamaid lesznek, akár diéta közben is. Reggelit ne hagyd, mert akkor csak éhezni fogsz!

"reggelire úgy egyél, mint egy király, ebédre, mint egy polgár, és vacsorára úgy, mint egy szolga" Nem az éheztetéssel meg a koplalással, hanem a megfelelő étrenddel és tornával mehet. Plusz fiatal szervezet vagy, kell a tápanyag.

Léteznek ilyenek, hogy szálkásító meg 90 napos, meg egyéb hülyeség diéták, bár én ebben nem hiszek >< Szerintem egészséges életmód meg sport.

2013. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!