Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezdtetek a fogyokurat?

Ti hogyan kezdtetek a fogyokurat?

Figyelt kérdés
En is el szeretnem kezdeni,de nem tudom hogyan lassak hozza..
2013. jan. 16. 13:43
 1/5 poiu ***** válasza:
Én hatféleképpen, az első 5 nem jött be. Ami működött: semmi keményítő, sok zöldség és hús. Mozgás: sok séta, kevés de nagyon intenzív kardio + erőedzés.
2013. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Többféle módszert kipróbáltam, de egyik sem jött be, ez viszont tényleg segített:


[link]


Tényleg tudom ajánlani, persze tenni is kell az eredményért! :)

Sok sikert!

2013. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy kis lépésenként változtattam meg a szokásaimat. Először (ez volt másfél éve) elhagytam a cukrot a teámból, az már nálam elég sokat jelentett. Aztán elkezdtem megbarátkozni a natúr zabpehellyel, teljes kiőrlésű dolgokkal. Elkezdtem tornázni DVD-kre, de még nem tervszerűen, hanem végigpróbálgattam sokfélét, amihez éppen kedvem volt. Igyekeztem rendszeresen hosszabb sétákat beiktatni. Aztán jött a kalória és tápanyagösszetétel számolgatás ésszerű korlátokkal, később a futás és saját súlyos vagy súlyzós edzés, most már edzésterv szerint.
2013. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valszokat :)
2013. jan. 16. 20:51
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Valahogyan inspirálnod kéne Magad! Ez nagyon fontos! Én például férjem régi, külföldön élő barátaival való találkozásra készültem. Azt akartam, hogy férjem büszke legyen rám. (persze így is az, de ez ösztönzésnek jó volt, így könnyebb volt kitartani!) Ne nassolj, próbáld meg elhagyni a szénhidrátot, és csökkenteni a cukormennyiséget! A problémás területeket tornáztatni! Felülés, lábemelés oldalra fekve..... Ne feledd, az inspiráció a legfontosabb!!!

Kitartás!! :)

2013. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!