Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ébredés után mennyi idő...

Ébredés után mennyi idő elteltével reggeliztek?

Figyelt kérdés

Tavaly óta bevezettem, hogy minden reggel reggelizek, szóval én miután felkelek, fél órán belül kajálok.

De mostanában erre nem lenne időm.

Az is reggelizésnek számítana még, ha kelés után csak 2 órával tudnék enni?



2013. jan. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Fél órán belül.


Reggelizésnek az számít, ha reggel eszel.

2013. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 1 órán belül szoktam megreggelizni.


Ha 6-kor kelsz és 8-kor eszel, az is reggeli.

2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BreezyArt94 válasza:
En mikor jartam iskolaba, akkor kb haromnegyed 6-kor keltem, es mikor beertem a suliba, esetleg akkor(7:30-45), vagy a kovi szunetben ettem. Bar ettol fuggetlenul sose eszek kozvetlen ebredes utan. Szerintem 1 ora kb eltelik a kaja meg a keles kozt, mert nekem reggel sosincs etvagyam. A fogmosas pedig meg fokozza ezt..
2013. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg általánosba/gimibe jártam addig keléstől számítva kb 5 percen belül már ettem. Most egyetemen van hogy nem reggelizek, de ha igen, akkor felkelek az ágyból, fogok valami ehetőt, visszafekszek és megeszem ott :D Tehát lényegében most sem nagyon változott.
2013. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itthon vagyok olyan 1 órán belül eszem, ha nem kibírom elég sok ideig.
2013. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felkelés után 15-20 perccel. Suliidőben öltözés,smink,stb. miatt,hétvégén meg villásreggelit eszek és ennyi idő míg elkészítem :D
2013. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél-2 órán belül, szóval változó. Van, hogy felkelek és farkas éhes vagyok, de van hogy nem vagyok éhes.
2013. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!