Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással mennyit lehet...

Koplalással mennyit lehet fogyni két hét alatt?

Figyelt kérdés

Naponta kb egy szendvics és egy joghurt, rendszeres mozgás.

Mielőtt elkezdenétek kioktatni, nem akarok koplalni, egyéb okból tettem fel a kérdést.



2013. febr. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorlatilag zsírból semennyit. Ilyen vészes esetekre a szervezet nagyon takarékos módra áll rá, azaz nemhogy az értékes zsírt kezdi leépíteni, hanem az energiaigényes izomzatot. A testet a lebontott fehérjékkel üzemelteti, aztán persze beáll egy fehérjetakarékosság is, ilyenkor zsír és fehérje kedvezőbb arányban fogy.. aztán leáll a szív. De zsír még marad a hullán, tehát a testzsír a halál beálltával még nemigen ér el ideális szintet, főleg nem a lecsökkent izomtömeghez képest.
2013. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb 5 napja nem ettem rendesen és fogytam 1,5-2 kilót,de bánom, mert egyáltalán nem egészséges.
2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel tudod Kedves Utolsó, hogy ez nem egészséges, így bátorkodom megjegyezni: ez a pár kiló tömeg amint eszel vissza is jön, 5 nap alatt (sajnos) képtelen a testünk ennyi zsírszövetet leépíteni :(
2013. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!