Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti tényleg szeretitek a...

Ti tényleg szeretitek a párolt zöldséget?

Figyelt kérdés

Gyakran eszek ebédre, mert köretnek az a legegészségesebb, amit itthon el tudok készíteni (meg amúgy sincs benne sok kalória), de annyira utálom, hogy alig bírom megenni. Ízetlen, hiába fűszerezem, nedves, fujj.

Vagy esetleg tudtok valami elkészítési módot, amivel finom?



2013. márc. 2. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan így voltam vele; aztán rájöttem néhány kombinációra, ami nagyon finom! Zacskósból semmiképpen se csináld, azt nem fogod szeretni egyáltalán. Nekem a kedvencem a brokkoli-répa keveréke, de friss zöldségből csináld, de semmiképpen se zacskósból! :)
2013. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom. Egyél helyette nyers zöldséget. Nem szokás, de miért ne?
2013. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én nagyon szeretem. Csak így tudom megenni.
2013. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A párolt zöldség nekem régi menzákat idéz... Osztozom érzéseidben, rém unalmas. Bár bizonyára van, ami mindenhogyan poénos, még párolva is, mégsem szoktam. Amit nem sütök vagy főzök bele ételbe (számomra egy rendes rántotta több, mint 50%-ban zöldség), azt nyersen eszem :)
2013. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En arra jöttem ra, hogy turmixolva kb mindent megeszek... Utalom a brokkolit, de megfözve, turmixolva, repabarabokkal benne megeszem. :) A karalabet kicsire vagom a levesben, igy nem nagyon erzem az izet. A babot rantottaval eszem, igy szinte nem is erzem. :)
2013. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor küldd el nekem, én imádom. Jöhet.:)
2013. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én főzöm, nem párolom őket, de szerintem is vannak kombinációk, amik jók lehetnek. Plusz, aminek nem annyira jó az íze, arra csípős dolgot kell tenni. A véleményem pedig az, hogy a túl vizes zöldséget túlzottan megpároltad. Nem szabad, hogy megszívja magát a vízzel, csak arra kell, hogy felpuhuljanak a rostok.
2013. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kajak kedvenc kajám :D
2013. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem, mert olyan vízízű, én mindig wokkal csinálom, szóval inkább sütöm. Egy kevés oliva olajat használok, és nem sütöm azért annyira agyon, egy picikét ropog.
2013. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor majd kipróbálom wokban, hátha úgy jobb. Egyébként lehet, hogy tényleg túlpárolom, van, hogy egész ehető. Nyersen nagyon szeretem a zöldségeket, épp ezért furcsa, hogy párolva meg utálom. Minden esetre szívesen cserélnék azzal, aki szereti:)

Köszi a válaszokat!

2013. márc. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!