Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokszor megkapom, hogy nem...

Sokszor megkapom, hogy nem vagyok vékony, duci, husis vagyok. Nekem ez rosszul esik. Érdekelne a ti véleményetek, hogy kép alapján mi a véleményetek a kritikus részemről?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a velem egykorúak sokszor ledundiznak, akár fiúk is, a barátnőm egyenesen futni küldött.

165cm és 55kg vagyok. Komolyan ennyire rossz a helyzet? Heti kétszer úszni járok és futni, mást nem csinálok, de a kajára is figyelek, és mivel nem csak egész nap plöttyedek a tv előtt és eszem a csokit így igen is rosszul érint.:(

A kritikus részt fotóztam, mivel a karom, a vállam vékony, a mellem közepes és a hasam, csípőm, deréktájam ami talán kicsit szélesebb, a combom a futástól nagyon izmos, azért tűnhet nagynak. Várom a ti véleményeteket, hogy tényleg olyan rossz -e a helyzet.

[link]


2013. márc. 2. 17:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy anyukám szerint is husis vagyok. Húgom pedig egyenesen ledagattoz, igaz ő olyan vékony, mint egy anorexiás. Valamiért úgy érzem, hogy mindenkinek testképzavara van, mert én egészséges vagyok, nem egy modell vékonyságú, de nem is gurulok.
2013. márc. 2. 17:02
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy vékony, de a ducitól is nagyon messze vagy. A combod meg egyáltalán nem izmos.
2013. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem vagy dagadt vagy kövér. Igaz, hogy nem úgy nézel ki, mint egy fitness őrült, de egészséges alakod van, én vékonynak mondanálak. :)
2013. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Túl közeli a kép, így jelentősen torzít a fényképező, de ami látszik abból azt mondom hogy nem vészes a helyzet, ha meg vagy magaddal elégedve, ne törődj mások véleményével.
2013. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Telóval csináltam, és nincs rajta önkioldó, így magamat fényképeztem, így bírtam.

Csillámfasznáci, nincs befeszítve, de komolyan izmos... 10km-eket futok hetente 2x. Nem egy maraton, de valaki 2km-t se tud lefutni...

2013. márc. 2. 17:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vékony vagy. Egész alakosat nem tudnál csinálni valahogy? Tükörben?
2013. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
A mai ifjaknak agyára mentek a size 0 modellek és a Barbie-k, ha még divatban vannak... Egyáltalán nem vagy ducinak nevezhető. Vékonynak se tűnsz, a combod lehet, hogy vastag (rossz közeli kép, ahogy már említették, nem lehet pontosan látni, milyen is vagy), de duci??? Ugyan már. A magasságod/súlyod alapján sem lehetsz az.
2013. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Tény, hogy ma már " dundi " vagy, ha nem vagy XXS> méretű.


Az embernek viszont legyen önkritikája.

165 centisen az 55 kiló még a BMI szerint is megfelelő, látszatra meg nyilván nem mondható kövérnek. Ergo a többi már csak részletkérdés és viszonyítási alap kérdése.

2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Teljesen jó alakod van, nem is értem miért cikiznek így vele.

Jó lehet hogy élőben másképp látnám a dolgot, vagy ha teljes testes fotót küldesz, vagy esetleg olyan ruhát hordasz ami kövérít.

De én azt mondom hogy így vagy szép, nem vagy az a csont és bőr típus, a combot kicsit nagy de még bőven jó ez, nem baj ha nem gyufaszál vékony egyébként.

2013. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Kifejezetten csinos vagy,lapos a hasad formás a combod talán egy picit izmosabb mint amennyire szeretnéd de inkább az alakod ilyen fajta amivel kezdeni semmit nem lehet (és nem is kéne ha lehetne se) Szerintem valami gond lehet a baráti társaságoddal :D
2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!