Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokszor megkapom, hogy nem...

Sokszor megkapom, hogy nem vagyok vékony, duci, husis vagyok. Nekem ez rosszul esik. Érdekelne a ti véleményetek, hogy kép alapján mi a véleményetek a kritikus részemről?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a velem egykorúak sokszor ledundiznak, akár fiúk is, a barátnőm egyenesen futni küldött.

165cm és 55kg vagyok. Komolyan ennyire rossz a helyzet? Heti kétszer úszni járok és futni, mást nem csinálok, de a kajára is figyelek, és mivel nem csak egész nap plöttyedek a tv előtt és eszem a csokit így igen is rosszul érint.:(

A kritikus részt fotóztam, mivel a karom, a vállam vékony, a mellem közepes és a hasam, csípőm, deréktájam ami talán kicsit szélesebb, a combom a futástól nagyon izmos, azért tűnhet nagynak. Várom a ti véleményeteket, hogy tényleg olyan rossz -e a helyzet.

[link]


2013. márc. 2. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Tökéletesen gyönyörű a "kritikus részed"! És a 165/55 is pontosan a legideálisabb. Egyszerűen gyönyörű vagy! Kár hogy ilyen buták a körülötted élők!

Amit sportolsz az szerintem még sok is, de ha ilyen tökéletes alakot eredményez, akkor csináld csak:)

2013. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
49%

Nemtudom, hogy ezzel az alkattal mi baja lehet az embereknek.

Nemvagy duci se vékony és ne is legyél egyik sem.A középút a egjobb ha lehet mit fogni de nem is nyom össze.

2013. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem láttál te még izmos combod... hosszútávfutástól nem is lesz.


Ugyan a képből nem sok minden szűrhető le, de átlagos testalkatod van, abszolút nem husis, meg dagadt.

2013. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
comboT*
2013. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, el ne hidd amit mondanak.
2013. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hát te még rohadt messze vagy a ducitól :D amúgy nekemis széles cípőm van és nem nagyon tudok ellene tenni semmit... szal NEM VAGY DUCI! :D ha nagyon zavar napi 50 felülés és nagyon hamar lejjebb megy a hasad... (bár sztem neked nem kell vagy ha nagyon akarod bőven elég kevesebb is) :)
2013. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne beszéljünk ostobaságokat, kérem, a felüléstől nem megy lejjebb a has... alapszint -.-
2013. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!