Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIt tegyek hogy ne egyek...

MIt tegyek hogy ne egyek egész nap? és hogy a régi alakom vissza kapjam? :S

Figyelt kérdés
Borzasztoan sokat eszek, szinte egész nap csak zabálok, ezeket az agyon finomitott agyon cukrozott sza*okat:S már elegem van,fizikai fájdalom megállnom hogy ne egyek :( 156 cm vagyok és 54 kg , nem vagyok sulyosan elhízva ,de tudom ha így folytatom tovább kövér leszek :S mit tehetnék hogy megálljam ezt a zabálást? :( segítsetek :(:(
2009. szept. 21. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dönts!
2009. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg inni helyette. Édesítős teát vagy vizet. És egyél káposztát, répát. Rágózz. A mobilomba van írva figyelmeztetőnek ez a szó: akaraterő. Óránként pittyeg. Esetleg még szotyi, tökmag, müzli de lassan és apránként enni.
2009. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán foglald el magad valamivel. Dolgozol, tanulsz??? Egyiket se? Keress amgadnak valami tevékenységet, amiben örömödet leled! Az eszik ennyit, aki unatkozik! És/vagy lelki problémái vannak - utóbbi ördögi kör, mert ha hízol, fokozódik a lelki probléma. Nem kell mindent megvonni magadtól, de próbálj pl. reformédességeket enni (bioboltban sok ötletet kaphatsz!), és azokat is ésszerűen. Legeslegkárosabbak a finomított szénhidrátok! Ilyen mennyiségben nem csak hízással kell szembenézned, de tönkreteheted velük az emésztésedet is, és az még rosszabb!
2009. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy le akartam szokni a cigiröl :( de ha ennyit eszek miatta, akkor inkább cigizek továbbra is :(:(
2009. szept. 21. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ami mellett nem jut időd nassolni. Egyébként a mostani súlyod pont jó.
2009. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is leszoktam a cigiről, de a súlyom nem változott. Első pár napban voltam éhes, de rájöttem, hogy ez csak lelki beképzelés. Ha megtalálod azt, amivel szívesen foglalkozol, kevésbé lesz szükséged pótcselekvésekre. A dohányzás és az evés is az.
2009. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy pont jo a sulyom, de azt is tudom hogy ha ennyit eszek továbbra is akkor már nem lesz pont jó.
2009. szept. 21. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Iskolába jársz? Erre még nem válaszoltál semmit.
2009. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyél sok almát! negatív kalória (ez nem azt jelenti,hogy egy jó nagy adag pörköltöt semlegesít 3 alma, de tényleg negatív:)), és segíti az emésztést, tele van vitaminnal,és finom! egy idő után már szinte csak azt fogod kívánni rágcsálnivalónak (legalábbis velem így van). sósnak pedig egyél pirított szójababot,mert nagyon finom,egészséges, és sokkal kevesebb kalória,mint a társai,és eltelít. (353kcal/100g)
2009. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
suliba járok!
2009. szept. 21. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!